Spider-Man 3’de Daredevil hayalleri suya düştü

spider

Charlie Cox, Daredevil’ın Spider-Man 3’de yer alıp almayacağı hakkında konuştu. 

Netflix’te yayımlanan Daredevil dizisinin başrolü Charlie Cox, Spider-Man 3 filminde yer alabileceği dedikoduları hakkında konuştu.

Marvel evreninin en sevilen karakterlerinden biri olan Daredevil’in dizisi, Netflix’te Iron Fist, The Punisher, Jessica Jones, Luke Cage ve The Defenders ile birlikte yayımlanmıştı fakat Disney’in verdiği ani bir kararla tüm Marvel dizilerinin yayımına son verildi. Ayrıca bu karakterlerin Avengers filmlerinde yer alıp alamayacağı da merak konusuydu ancak Disney’in bu kararıyla da dedikodulara son verilmiş oldu.

Daredevil, Kasım Ayında Marvel Sinematik Evreni'ne Geliyor

Şimdi ise Daredevil’in oldukça beğeni toplaması ve Charlie Cox’un karakteri başarılı bir şekilde canlandırmasından dolayı MCU/Daredevil ortak filmi olabilecek Daredevil’in Spider-Man 3 filminde yer alabileceği dedikoduları etrafta geziniyordu ancak Charlie Cox, ComicBook ile olan bir röportajında söylentileri yalanladı.

Charlie Cox: “Ben bu dedikoduları duymadım ama bu kesinlikle benim Daredevil’ım değil. Ben dahil edilmedim. Eğer bu doğruysa bile benimle devam etmeyecekler. Başka bir oyuncuyla olacak.”

Spider-Man: Far From Home filminden sonra Peter Parker filmin kötü karakteri Mysterio’yu öldürmekle suçlanıyordu. Şimdiye kadar Peter’a yardım eden kişi Iron Man olmuştu fakat Iron Man, Avengers: Endgame ile birlikte evrene veda ettiğinden dolayı avukat kimliği ile Peter’a yardım edebilecek kişinin Matt Murdock olacağı ön görülmüştü ama ne yazık ki Charile Cox röportajında Marvel Stüdyoları ile iletişim içerisinde olmadığını ve kendisine böyle bir teklifin de gelmediğini belirtti.

Total
0
Shares
Önceki
The girl who loved ...................
mm

I Am Not Okay With This’in yazarından Stephen King uyarlaması

Sonraki
A3444BFB 5E7B 4AD5 B08D C0AFE9AAD059

Kalifat inceleme