After Life 3. sezon çalışmalarına başlandı

mm
After Life

The Office dizisi ile meşhur olan İngiliz komedyen ve oyuncu Ricky Gervais‘in imzasını taşıyan After Life dizisi, geçtiğimiz aylarda 2. sezonu ile izleyicilere sunuldu. İlk sezonu geçtiğimiz yıl yayımlanan ve geniş kitlelere ulaşan dizinin 2. sezonu da aynı şekilde büyük bir ilgi ile karşılandı. Dizinin 3. sezon onayını almasının ardından şimdi ise Nick Gervais yeni sezon çalışmalarına başladığını Instagram hesabından “Şerefe” notu ile 3. sezon senaryo kapağını paylaştığı bir fotoğraf ile duyurdu.

After Life konusu

Ricky Gervais geçtiğimiz yıldan bu yana Netflix platformu sayesinde izleyenler benzersiz bir kara komedi yapımı sunuyor. Çok sevdiği eşini kanser yüzünden ölmesi sonucu Tony’nin, ağır bir depresyona girerek artık hayatta hiçbir amacı kalmadığını düşünmesi ve çevresindeki insanlarla yalnızca içinden geldiği gibi davranmaya ve konuşmaya başlamasını ve Tony’nin arkadaşlarının onu bu karanlık süreçten kurtarmak ve hayata tekrardan pozitif bakması için elinden geleni yaptığı bir konu üzerinde duran dizinin ilk iki sezonun da 6 bölümden oluşuyor olması tek seferde izleyebilme kolaylığını sağlamıştı. Dizinin birçok hayranı 2. sezonun final sezonu olacağını düşünürken sanatçı 3. sezonun geleceği ile ilgili müjdeli haberi geçtiğimiz haftalarda vermişti.

Ancak şunu da hatırlatalım After Life 3. sezonuyla son kez karşımıza çıkacak. Yani dizi, yeni sezonuyla ekranlara veda etmiş olacak. Aynı zamanda Netflix ile uzun süreli bir anlaşma imzalayan Ricky Gervais bundan sonra da Netflix ile ortaklığını sürdürecek ve yeni projelerle devam edecek.

Henüz 3. sezon çekimlerine ne zaman başlanacağı belirsizliğini korusa da ilk sezonun ardından kısa bir süre sonra 2. sezon hazırlıklarına başlayan Gervais’in şu an senaryo üzerinde çalıştığını göz önüne alırsak, yeni sezonun yine hızlı bir şekilde karşımıza çıkması bekleniyor.

Dizi ile ilgili yeni gelişmeleri sitemizden takip edebilir ve dizinin en son karşımıza çıkan sezonu olan 2. sezonunun fragmanını hemen aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Total
0
Shares
Önceki
Playa Negra
mm

Miguel Bernardeau, Playa Negra isimli yeni bir gençlik dizisinde rol alacak

Sonraki
spider-man 3

Spider Man 3 ertelendi!