Someone Has to Die

Someone Has to Die dizisinden görseller yayımlandı

Élite dizisindeki Carla rolü ile adını geniş kitlelere duyurmuş olan Ester Expósito‘nun, yeni bir Netflix yapımı ile izleyici karşısına çıkacağını geçtiğimiz haftalarda duymuştuk. Bugün ise “Someone Has To Die” isimli bu Netflix dizisinin afişi ve yeni görselleri yayımlandı. Dizinin oyuncuları, afişi Instagram hesaplarından paylaştıkları bir hikâye ile duyurdular.

Someone Has to Die

Someone Has To Die konusu

Dizi; 1950’ler İspanya’sında muhafazakâr bir çiftin, Meksika’daki oğullarını nişanlısı ile tanıştırmak için ülkeye çağırmasını odağına alacak. Oğullarının ise ülkeye yanında bir balet ile birlikte gelerek eşcinsel olduğunu açıklaması, çifti şok eder. Someone Has to Die, bir suç draması türünde olacak ve 3 bölümden oluşacak.

Someone Has to Die

Ester Expósito’nun yanı sıra dizinin oyuncu kadrosunda; Carmen Maura, Cecilia Suáarez, Ernesto Alterio, Alejandro Speitzer, Isaac Hernández, Carlos Cuevas, Mariola Fuentes, Pilar Castro, Juan Carlos Vellido, Eduardo Casanova ve Javier Pereira gibi birçok isim bulunuyor.

Someone Has to Die

Ayrıca dizinin yönetmenliğini ve yaratıcılığını, La Casa de Las Flores dizisinin yaratıcılığını yapmış olan Manolo Caro üstleniyor. 16 Ekim 2020 tarihinde Netflix kütüphanesindeki yerini alacak Someone Has to Die dizisi ile ilgili yeni gelişmelerden haberdar olmak için sitemizi takipte kalın.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.