freaky2

Freaky filminin fragmanı yayımlandı

Blumhouse Productions, izlediğimiz en iyi korku filmlerini üreten ve Jason Blum tarafından kurulan bir Amerikan film ve televizyon yapım şirketidir. “Paranormal Activity”, “Insidious”, “Sinister”, “The Purge”, “Oculus”, “The Gift”, “Split”, “Get Out”, “Happy Death Day”, “Upgrade”, “Halloween” ve “The Invisible Man” gibi düşük bütçeli korku filmleri üretmesiyle tanınan Blumhouse, bu sefer bir lise korku-komedisi hayata geçiriyor.

Filmin senaristliğini Bordertown dizisinden tanıdığımız Michael Kennedy; Ölüm Günün Kutlu Olsun, Paranormal Activity serisinden tanıdığımız Christopher Landon üstleniyor. Filmin yönetmen koltuğunda ise Christopher Landon oturuyor. Oyuncu kadrosunda başrol olarak Katgryn Newton ve Vince Vaughn bulunurken geri kalan kadro ise Alan Ruck, Uriah Shelton, Katie Finneran gibi isimlerden oluşuyor.

freaky

Freaky konusu

Türkçe adı “Sıra Dışı” olan Freaky filmi, bir lisede geçiyor. Millie Kessler (Kathryn Newton) isimli bir kızın hayatının altüst olmasını izliyoruz. Freaky, bir seri katil olan Blissfield Butcher’ın yeni hedefi olan Millie isimli karakterin, katil ile beden değiştirmesini anlatıyor. Blissfield isimli katilin mistik güçlere sahip olan bıçağı sayesinde ikilinin vücutları yer değiştiriyor ve Millie, kendini korkunç bir kabusun içinde buluyor. Bu değişimin kalıcı hale gelmesini önlemek için yimi dört saati olan Millie kendi vücuduna geri dönmeye çalışırken bu sırada katil de onun bedeninde insan avına çıkıyor.

Film 13 Kasım’da vizyona girecek.

Filmin fragmanına hemen aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Yeni gelişmeler ve daha fazlası için sitemizi takipte kalın.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.