a teacher

A Teacher dizisinin fragmanı yayımlandı

FX Productions tarafından üretilen ve Hulu platformunda yayımlanacak mini dizi A Teacher, kasım ayında izleyici ile buluşacak. Hannah Fidell’ın 2013 yapımı ve aynı isimli filminden uyarlanan dizi, ilk üç bölümüyle 10 Kasım Salı günü gösterime girecek. Diğer bölümler ise haftalık program ile salı günleri yayımlanacak.

Dizinin senaristliğini ve yönetmenliğini yapan Hannah Fidell ise dizide aynı zamanda yönetici yapımcı olarak bulunuyor. Dizinin başrollerinden birisi olan Kate Mara da dizinin yapımcıları arasında bulunuyor.

Dizinin kadrosunda başrol olarak; “Fantastik Dörtlü”, “American Horror Story”, “House of Cards”, “Marslı” gibi birçok önemli yapımda rol almış Kate Mara; “Love”, “Simone”, “Beşinci Dalga”, “Jurassic World”, “Everything, Everything” gibi yapımlarda rol almış Nick Robinson bulunuyor. Kadronun geri kalanında ise Marielle Scott, Ashley Zuckerman, Cameron gibi isimler bulunuyor.

a teacher

A Teacher Konusu

Dizi, Westerbrook Lisesi’nin en yeni öğretmeni olan ve Matt Mitchell’la olan evliliğinden memnun olmayan Clarie’nin hayatının, futbol takımının kaptanı olan Eric’ten gördüğü beklenmedik ilgiyle değişmesini anlatıyor. Eric ve Claire, yasak bir aşk yaşamaya başlıyor ve aralarındaki şey ise etraflarındaki insanlara zarar veriyor. Bir süre sonra bu yasadışı ilişkiden doğan kalıcı hasarı görmezden gelmek de onlar, arkadaşları ve aileleri için imkansız hale geliyor.

Dizinin fragmanına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Yeni gelişmeler ve daha fazlası için sitemizi takipte kalın.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.