snl a teacher seyrederiz

SNL, A Teacher parodisi yaptı

1975’ten beri süren Saturday Night Live adlı komedi programının kadrosundan Kristen Wiig, Ego Nwodim ve Andrew Dismukes, A Teacher dizisi için bir parodi çektiler.

2013 yapımı A Teacher isimli filmden yola çıkarak yapılmış bu dizi, lise öğretmenine aşık olan bir genci konu alıyor. Bir dramanın yeni versiyonu olarak FX tarafından çekilen dizinin ardından Saturday Night Live kadrosu fragmanın parodisini çekti.

SNL A Teacher

SNL’in, A Teacher uyarlaması

Andrew Dismukes, Nick’i; Ego Nwodim, Claire öğretmeni; Kristen Wiig ise müdireyi canlandırıyor. Nick karakteri, öğretmenine duygularını açmak için dersten sonra sınıfta kalsa da bu çektikleri parodide öğretmen isteksiz, hatta kızgın bir karakterde olduğu için normalinden farklı ve komik bir sahne izleyiciye sunuluyor.

Eric, öğretmenine “Sizi düşünmeyi bırakamıyorum.” dediğinde sert tavırlı öğretmeni, “Neden? Sınıftan çıktığın anda seni düşünmeyi bırakıyorum.” diye karşılık veriyor.  O sırada Kristen Wiig, okul müdiresi olarak kapıda gözüküp durumu sorgularken telefonuna gelen bildirim ile Eric’in 18. yaşını kutluyor.

Saturday Night Live tarafından yapılan parodiye aşağıdan ulaşabilirsiniz.

45 senedir haftalık program olarak karşımıza çıkan Saturday Night Live, sayısız parodisi gibi bunu da çok iyi başarmış durumda.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.