Love Alarm 3. sezonu olacak mı?

mm
Love Alarm

Geçtiğimiz yıl ilk sezonu ile izleyici karşısına çıkmış olan ve aynı adlı sevilen webtoon’dan uyarlanan Love Alarm dizisi, 1. sezonu ile çok büyük bir başarı elde etmişti. Dizi, yakaladığı büyük başarının ardından ise geçtiğimiz gün 2. sezonu ile Netflix kütüphanesindeki yerini aldı. Dizinin yayımlanan 2. sezonunun ardından ise 3. bir sezonun gelip gelmeyeceği gibi detaylar ise merak konusu.

Love Alarm

Love Alarm sezonu çıkacak mı?

Çok kısa bir süredir platformda yer aldığı için dizinin yeni sezonu ile ilgili kesin bir bilgi yok. 2. sezon onayı ile ilgili yeni bir haber almazken dizinin iptal haberini de almadık. Ancak dizinin gördüğü ilgiden dolayı yeni bir sezonunun gelme ihtimali yüksek gibi görünüyor.

Love Alarm konusu

Gizemli bir yazılımcı tarafından oluşturulan ve yakınlarındaki kişiler kendisi için romantik duygu beslediği zaman kullanıcıyı uyaran bir uygulama olan Love Alarm, tüm dünyaya nam salmıştır. Uygulama, sevdiği kişi merkezinde olduğu 10 metrelik çemberin içinde ise bir alarm çalar. Kişinin çevresinde ondan hoşlanan daha çok kişi varsa uygulamada da o kadar kalp oluşur ve sayı belirir. Fakat seven kişinin kimliği ile ilgili ayrıntıları bildirmez. Dizi, bu uygulamayı kullanarak aşkı bulmaya çalışan bir grup gencin yaşadıklarına odaklanıyor.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Total
0
Shares
Önceki
The Falcon and the Winter Soldier

The Falcon and the Winter Soldier’ın yönetmeni 2. sezon istiyor

Sonraki
justice league
mm

Zack Snyder’s Justice League filminden son fragman yayımlandı