Valentina Zenere ve Andre Lamoglia, Elite kadrosuna katıldı

elite

Elite dizisinin merakla beklenen 4. sezonu ile ilgili yeni bir gelişme yaşandı. 5 Ekim 2018’de yayımlanmaya başlayan Netflix orijinal yapımı Élite, platformun en popüler yapımlarından biri. Yapılan açıklamaya göre, yayımlandığı günden beri büyük bir ilgi ile takip edilen İspanyol yapımına iki yeni isim katıldı.

Disney Channel orijinal dizisi Soy Luna ve Juacas gibi yapımlarda bulunan Valentina Zenere ve Juacas dizisinde yer almış Andre Lamoglia, dizinin kadrosuna katılan yeni isimler oldu.

elite

Elite 4. sezon ne zaman?

Elite dizisinin büyük bir merakla beklenen yeni sezonunun 2021’nin ilk aylarından önce ekranda olması düşünülmüyor. Dizinin 4. sezon tarihi için başta 2021 yılının Mart ayı düşünülüyordu. Ancak dizi, Koronavirüs salgınının engeline takıldı. Bugün itibari ile çalışmalarının sona erdiği açıklanan yapımın 4 sezonu için 2021 yılının ilkbahar ya da yaz ayları işaret ediliyor.

Birkaç ay önce ise yeni sezona dair dizide oldukça önemli oyuncu değişikliklerine gidildiği açıklanmıştı. Bu açıklamanın ardından ise 4. sezonda kadroya yeni katılan isimler; Manu Rios, Carla Díaz, Martina Cariddi ve Pol Granch olarak duyurulmuştu. Son açıklama ile de Valentina Zenere ve Andre Lamoglia kadroya dahil oldu.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Total
0
Shares
Önceki
cobra kai

Cobra Kai 4. sezon çekimlerine başladı

Sonraki
doctor strange

Doctor Strange 2 çekimleri, nisan ayında tamamlanabilir