Azizler ne zaman çıkacak?

Azizler

Başrollerinde; Haluk Bilginer, Binnur Kaya, İrem Sak, Engin Günaydın, Fatih Artman ve Öner Erkan gibi isimlerin bulunduğu Azizler filminin resmi fragmanı geçtiğimiz gün yayımlanmıştı. Film, Yarına Tek Bilet’in ardından 2. orijinal Netflix filmi olacak.

Azizler

Azizler konusu

Gençlik yıllarının sonuna gelen Aziz, hayatından hiç memnun değildir. Yıllardır sevmediği bir işte çalışmaktadır ve gençliğinde kendisi için kurduğu mesleki hayallerden oldukça uzak bir yaşam sürmektedir. Sevgilisi Burcu ile dört yıldır süren ilişkisinin ise artık sonlanması gerektiğini fark eder.

Yalnız kalmaya, kendisiyle vakit geçirmeye, özgürleşmeye duyduğu ihtiyaç her geçen gün artmaktadır. Sonunda, en çaresiz anında, karşısına beklenmedik bir fırsat çıkar. Ancak Aziz’in tehlikeli bir yalan söylemesi ve bu yalanı sürdürmesi gerektirmektedir. Katlanmak zorunda kalacağı sonuçlar, Aziz’in hayatını büsbütün değiştirecektir.

Azizler ne zaman çıkacak?

Yönetmen koltuğunda Yaylan Biraderlerin oturduğu ve senaryosunu Berkun Oya’nın kaleme aldığı film, Netflix orijinal yapımı olarak izleyici karşısına çıkacak. Film, 8 Ocak 2021 tarihinde Netflix kütüphanesindeki yerini alacak.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Total
0
Shares
Önceki
Sihirli Annem
mm

Exxen’in Sihirli Annem dizisinden ilk görsel yayımlandı

Sonraki
snl a teacher seyrederiz

SNL, A Teacher parodisi yaptı