Yetiş Zeynep

Exxen’in Sihirli Annem dizisi ne zaman çıkacak?

Acun Ilıcalı’nın kuruculuğunu yaptığı ve 1 Ocak 2021 itibari ile yayın hayatına başlayacağı dijital yayın platformu Exxen‘den yeni projeler duyurulmaya devam ediliyor. Yapılan son açıklamaya göre platformun ilk gününde izleyiciler ile buluşacak yapımlardan biri de Sihirli Annem isimli dizi oldu. Merakla beklenen dizinin yayın tarihi gibi detaylar ise merak konusu.

Sihirli Annem

Sihirli Annem, ilk olarak 2003 yılında yayımlanmaya başlayan aynı adlı dizinin bir uyarlaması olacak. Dizinin senaryosu 2003 yapımından uyarlanarak kaleme alındı. Orijinal versiyonu Betüş isimli bir perinin, eşi vefat eden iki çocuk babası Sadık ile evlenmesi sonucu başlarından geçen macera dolu hayatlarını mercek altına alıyordu.

Yeni versiyonun oyuncu kadrosunda; Açelya Topaloğlu, Emre Altuğ, Egemen Uysal, Cemre Demircan ve Eylül Ugan gibi isimler bulunuyor.

Sihirli Annem dizisi ne zaman başlayacak?

Şimdiden platformun en çok beklenen yapımı olarak adlandırılan bu dizi, yapılan açıklamaya göre 2021 yılının başlarında yayımlanacak. Henüz net bir tarih verilmemiş olsa da platformun ilk yapımlarından biri olarak izleyiciler ile buluşması bekleniyor.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.