last night in soho

Last Night in Soho fragmanı yayımlandı

Edgar Wright’ın geçtiğimiz yıl ertelenen yeni filmi Last Night in Soho‘nun resmi fragmanı geçtiğimiz saatlerde yayımlandı. Shaun of the Dead, Hot Fuzz ve Scott Pilgrim vs. the World gibi sevilen filmlere imza atan, son olarak ise büyük bir beğeniyle karşılanan Baby Driver’ın yönetmen koltuğuna oturmuş olan Edgar Wright, filmin yönetmen koltuğunda oturuyor.

Senaryosunu Edgar Wright ile birlikte Krysty Wilson-Cairns’in kaleme aldığı filmin oyuncu kadrosunda Split, The Witch gibi filmlerden tanınan Anya Taylor-Joy, Doctor Who dizisiyle tanınan Matt Smith ve Leave No Trace filmiyle adını duyuran Thomas McKenzie ve ayrıca Diana Rigg, Terence Stamp, Rita Tushingham, Michael Ajao gibi isimler yer alıyor.

Last Night in Soho
4139_D047_00049-00059_RCC
Anya Taylor-Joy stars as Sandie and Matt Smith as Jack in Edgar Wright’s LAST NIGHT IN SOHO, a Focus Features release.
Credit: Parisa Taghizadeh / Focus Features

Last Night in Soho konusu:

Edgar Wright’ın tarz olarak 1973 yapımı Don’t Look Now ve 1965 yapımı Repulsion filmlerini andıracağını söylediği film, biri 60’lı yıllarda, biri günümüzde yaşayan iki genç kadının tuhaf bir şekilde iç içe geçen hayatlarına odaklanacak. Paylaşılan resmi fragmanda filmin bu yıl Ekim ayında vizyona gireceği söyleniyor.

Filmin geçtiğimiz saatlerde yayımlanan fragmanına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.