servant seyrederiz

Servant 2. sezon resmi fragmanı yayımlandı

Apple TV+ üzerinden yayımlanan Servant dizisinin 2. sezon fragmanı, geçtiğimiz saatlerde Apple TV’nin resmi YouTube kanalı üzerinden izleyiciye sunuldu. Psikolojik korku türündeki dizinin geçtiğimiz haftalarda fragmanı ile beraber 2. sezon tarihi de duyuruldu. Dizi, 15 Ocak 2021 tarihinde Apple TV+ üzerinden izleyici ile buluşacak.

Başrollerinde “Harry Potter” serisi ile adını geniş kitlelere duyurmuş ve “Sick Note”, “Snatch”, “The ABC Murders” gibi yapımlarda bulunmuş Rupert Grint; “Too Old To Die Young” ve “Mr Stink” yapımlarında yer almış Nell Tiger Free; “Six Feet Under” dizisinde boy gösteren Lauren Ambrose; “Fantastik Dörtlü” ve “Warcraft” gibi filmlerde yer alan Toby Kebbell bulunuyor.

servant

Servant konusu

Dizi, çocuklarını kaybeden bir aileyi odağına alıyor. Ailenin Jericho adlı bebeği hayatını kaybettikten sonra aile, bu trajedinin ardından yas tutmaya başlıyor. Değişik bir yöntem ile üzüntülerini yaşayan çift, çocuklarına çok benzeyen bir oyuncak bebek satın alıyorlar. Satın aldıkları oyuncak bebeğe bakması için de bir dadıyı işe alıyorlar. Daha sonra çift, bu olayların ardından olağanüstü şeylerle karşı karşıya kalıyorlar.

15 Ocak 2021 tarihinde yayımlanacak yeni sezonun fragmanına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.