Industry 2. sezon onayı aldı

industry

İlk bölümü 9 Kasım 2020 tarihinde izleyici ile buluşan Industry dizisi, HBO’dan 2. sezon onayını aldı. Dizinin ilk sezonu, her biri ortalama 60 dakika olan 8 bölüm olarak sipariş edilmişti. Şimdilik dizinin yayımlanan 6 bölümü bulunuyor.

Dizi, Mickey Downi ile Konrad Kay ikilisi tarafından yaratıldı ve ilk bölümün yönetmen koltuğunda Lena Dunham oturuyor. Lena Dunham, Mickey Down, Konrad Kay, Jane Tarnter ve Lachlan Mackinnon gibi isimler ise uygulayıcı yapımcı görevini üstleniyor.

Dizinin oyuncu kadrosunda; The Fall ve Privates dizilerinde boy göstermiş Conor MacNeil; Shadowhunter ve The Red Tent yapımlarında bulunmuş Will Tudor; Freya Mavor, Ken Leung, Marisa Anala gibi birçok isim bulunuyor.

industry

Industry dizisinin konusu

Dizi, geleceklerini güvence altına almak için mücadele eden ve fazlasıyla hırslı olan 20’li yaşlarındaki bir grup genci konu ediniyor. Hikâye, uluslararası finans dünyasına heyecan verici bir dalış yapıyor. Dizi; bir grup gencin, Londra’daki en iyi yatırım bankalarından birinde yer alan sınırlı sayıdaki kalıcı pozisyon için ettiği rekabeti konu alıyor. Ancak kendini bu rekabete kaptıran gençlerin; meslektaş, arkadaş, sevgili ve düşman gibi ilişkilerinin sınırları bulanıklaşıyor.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Total
0
Shares
Önceki
servant seyrederiz

Servant 2. sezon resmi fragmanı yayımlandı

Sonraki
Greenland
mm

Greenland filminin fragmanı yayımlandı