Harry Potter

Harry Potter yönetmeni Chris Columbus, ilk film hakkında konuştu

İzleyiciler tarafından gelmiş geçmiş en iyi film serileri arasında gösterilen Harry Potter serisinin ilk filminin yönetmeni Chris Columbus‘tan yıllar sonra bir itiraf geldi.

Harry Potter ve Felsefe Taşı’nın yönetmeni Chris Columbus, yıllar sonra ilk film hakkında itiraflarda bulundu. Serisinin ilk iki bölümünün arkasındaki yönetmen Chris Columbus, JK Rowling’in popüler kitaplarının uyarlamasını denetleme konusunda açıldı. Verdiği bir ropörtajda Columbus, ilk film sırasında üzerindeki baskının oldukça yoğun olduğunu kabul etti.

Harry Potter

Harry Potter yönetmeni Chris Columbus’tan yıllar sonra gelen itiraf

“Gerçek şu ki tüm dünya bize ve özellikle de bana baskı yapıyordu. Çünkü eğer bunu başaramazsam her şey bitecekti. Bu yüzden de dış dünyayı aklıma bile getirmeden bir tünele giriyormuşum gibi sete gittim. İlk film benim için anksiyete doluydu. İlk iki hafta boyunca, her gün kovulacağımı düşündüm. Her şey iyi görünüyordu ama eğer bir şeyi yanlış yaparsam kovulacağımı düşünüyordum. Bu çok yoğun bir duyguydu. Sette bunların hiçbirine izin vermedim.”

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.