Scarlett Johansson, Bride filminin başrolü olacak

scarlett johansson

Black Widow karakterine hayat veren ve “Lucy”, “Marriage Story”, “Under The Skin” gibi yapımlarda başrol olarak bulunmuş Scarlett Johansson, A24 ve Apple TV+ için hazırlanan filmin başrolünde yer alacak. Filmin yönetmen koltuğunda ise Oscar ödüllü “A Fantastic Woman”, “Disobedience” ve “Gloria” gibi kadın cepheli filmlerin yönetmenliğini üstlenen Sebastián Lelio oturuyor.

Bride filminin, Scarlett Johansson’ın başrolünde yer aldığı ve beynimizin %100’ünü kullanmakla ilgi olan filmi “Lucy” ve Johansson’ın başka bir dünyadan geldiği ve İskoçya’daki erkekleri besleyen bir kadın rolünde olduğu “Under The Skin” filminin karışımı gibi olacağı söyleniyor.

scarlet johansson bride

Scarlett Johansson karşımıza nasıl çıkacak?

Film; son derece zeki bir girişimcinin, takıntılı bir çalışması sonucunda kendine ideal bir eş olması için yarattığı kadını odak noktasına alıyor. Yaratıcısının kendine uygun gördüğü rolü kabul etmeyen kadın, içine hapsolduğu küçük dünyadan kaçıyor ve kendisini canavar olarak gören bir dünya ile baş etmek zorunda kalıyor. Bu kaçış; onun gerçek kimliğini, içinde yatan gücü ve kendisini istediği gibi baştan yaratma kudretini keşfetmesinin önünü açıyor.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Total
0
Shares
Önceki
Your Honor
mm

Your Honor ne zaman çıkacak?

Sonraki
saygı
mm

Saygı dizisinden yeni fragman yayımlandı