Your Honor ne zaman çıkacak?

mm
Your Honor

Birçok önemli dizi ve filmlerde yer almış ancak büyük çıkışı Breaking Bad ile yakalamış başarılı oyuncu Bryan Cranston’ın yeni dizisi Your Honor, izleyiciler tarafından merakla bekleniyor.

Tüm zamanların en sevilen dizilerinden olan Breaking Bad’deki Walter White karakteriyle akıllara kazınan Bryan Cranston, dizideki üstün başarısıyla Altın Küre ve Emmy ödüllerine layık görülmüştü. En son geçtiğimiz yıl sürpriz bir şekilde Breaking Bad spin-off’u El Camino ile karşımıza çıkan Cranston, televizyon dünyasına “Your Honor” isimli diziyle geri dönüyor.

 

Your Honor

“Your Honor” konusu

“Kvodo” adlı İsrail dizisinden uyarlanan “Your Honor”, New Orleans’ta gelişen bir hukuk davasını konu ediniyor. Dizinin başrolünde yer alan Bryan Cranston, oğlu suça bulaşan bir hakimi canlandırıyor. Yıllar boyu adaleti sağlamak için çalışan adam, oğlunun bir suça karışmasının ardından onu koruyabilmek için kendisini zor bir duruma sokar.

Dizide Cranston’a; “Call Me By Your Name”, “A Serious Man”, “Boardwalk Empire” gibi büyük yapımlarda yer almış Michael Stuhlbarg; “True Detective” ve “Self Made” gibi dizilerle karşımıza çıkan Carmen Ejogo ile Hunter Doohan, Hope Davis, Isiah Whitlock Jr., Sofia Black-D’Elia, Amy Landecker, Margo Martindale, Lorraine Toussaint, Chet Hanks, Lamar Johnson ve Lilli Kay gibi isimler eşlik ediyor.

your honor

Your Honor ne zaman yayımlanacak?

Senarist ve showrunner koltuğunda Peter Moffat’ın bulunduğu merakla beklenen dizinin ne zaman yayımlanacağı izleyiciler tarafından merak konusu. Dün yayımlanan bir fragman ile dizinin 6 Aralık 2020 tarihinde Showtime kanalında 10 bölüm şeklinde yayımlanacağı açıklandı.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Total
0
Shares
Önceki
Sen Çal Kapımı
mm

Sen Çal Kapımı 16. bölüm fragmanı yayımlandı

Sonraki
scarlett johansson

Scarlett Johansson, Bride filminin başrolü olacak