black widow

Black Widow ertelendi

İlk olarak 2010 yılında, Iron Man 2 filminde Marvel Sinematik Evreni’ne giren Black Widow karakteri, daha sonra Avengers filmlerinde de izleyici karşısına çıkmıştı. Marvel Sinematik Evreni’nde çokça gördüğümüz ama hikayesine dair pek bir bilgimizin olmadığı karakterin bağımsız filmi, 1 Mayıs 2020 tarihinde vizyona girecekti. Ancak tüm dünyayı etkisi altına alan ve büyük bir sağlık tehdidi oluşturan Koronavirüs nedeni ile vizyon tarihi 6 Kasım 2020 olarak değiştirmişti. Şimdi film, bir kez daha ertelendi.

Koronavirüs pandemisi yüzünden sinema salonlarının çoğu yeteri kadar müşteriye sahip olamıyor. Hatta bu yılın en çok beklenen filmlerinden biri olan “Tenet” bile beklenen gişe sayısına ulaşamadı. Birçok yapım şirketi de filmleri vizyona sokmak yerine erteliyor. Bu yıl beklenen çoğu filmin de vizyon tarihi 2021 olarak gösteriliyor.

black widow

“Black Widow” yeni vizyon tarihi ne?

Başrolünde Scarlett Johansson‘ın bulunduğu filmin vizyon tarihi, son yapılan ertelemeye göre 7 Mayıs 2021 olarak biliniyor. Asıl vizyon tarihinden tam bir yıl sonra vizyona girecek olması ise hayranlarını oldukça üzen bir durum. Üstelik filmin, olası durumlarda tekrar ertelenme ihtimali var.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.