Saygı dizisinden yeni fragman yayımlandı

mm
saygı

“Saygı” dizisinden yeni bir fragman yayımlandı. Ön izleme halinde yayımlanan fragman, dizinin resmi YouTube kanalı üzerinden izleyicilere sunuldu.

İlk bölümü 2010 yılında ekranlara gelen dizi Behzat Ç., çoğu kişinin gönlünde taht kurmayı başarmıştı. Dizinin 2014’te, talihsizlikle bitirilmesinin ardından geçtiğimiz yıl çok istek üzerine, BluTv tarafından 8 bölüm daha çekilip iptal edilmişti. Daha sonra ise BluTv, Behzat Ç.’nin ardından “Saygı” isimli bir dizinin geleceğini açıklamıştı.

Dizi, Behzat Ç.’nin ana düşmanı olan Ercüment Çözer’e odaklanıyor. Büyük bir kitle tarafından heyecanla beklenen dizinin yeni fragmanı, geçtiğimiz saatlerde paylaşıldı.

saygı

“Saygı” dizisinin konusu ve oyuncu kadrosu

Yapımcılığını İnter Medya’nın üstlendiği dizi, Türkiye’nin en sevdiği anti kahramanlarından birisi olan Ercüment Çözer’in hikâyesini anlatacak. BluTV’nin yeni özel yapımında Ercüment Çözer’i canlandıracak oyuncu, en başta Ercüment Çözer’i bize yansıtan Nejat İşler’in kendisi olacak.

Toplumdaki yozlaşmanın çözümünü kendi adaletini sağlayarak arayan Ercüment Çözer, takip ettiği bu yolda onu kendisiyle aynı amaç doğrultusunda hareket ettiğine inandığı iki genç ile karşılaşacak. Dizi de Ercüment Çözer ve bu iki gencin arasında geçenlere ve birlikte yapacaklarına odaklanacak.

saygı

Dizinin başrolünde Behzat Ç. dizisinde de aynı rolle karşımıza çıkan Nejat İşler bulunmakta. Dizide aynı zamanda Vatanım Sensin dizisinde de birlikte rol almış Boran Kuzum, Savaş karakterini canlandırırken; Miray Daner ise Helen karakterini canlandırmakta. Onlara ise Rojda Demirer, Eren Demirbaş, Itır Esen gibi isimler eşlik ediyor.

“Saygı” 27 Ekim’de BluTv’de!

Geçtiğimiz dakikalarda yayımlanan fragmanla birlikte ”Saygı”nın ne zaman yayımlanacağı da belli oldu. Dizi, 27 Ekim’de sevilen streaming platformu BluTv arşivinde yerini alacak. Diziden yayımlanan yeni fragmanı hemen aşağıdan izleyebilirsiniz.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Total
0
Shares
Önceki
scarlett johansson

Scarlett Johansson, Bride filminin başrolü olacak

Sonraki
The Prom
mm

The Prom ne zaman çıkacak?