chilling adventures of sabrina seyrederiz

Chilling Adventures of Sabrina’nın final sezonu 2020’nin sonlarında yayımlanacak!

Chilling Adventures of Sabrina izleyicilere veda ediyor

1996-2003 seneleri arasında yayımlanan Sabrina dizisinden sonra yeniden gündeme gelen dizi, tamamen kendisine has bir uyarlama olarak karşımıza çıkıyor. Netflix’in daha karanlık bir uyarlama olarak geri getirdiği Chilling Adventures of Sabrina dizisinden 4. sezon çıkış tarihi sonunda açıklandı.

Geçtiğimiz saatlerde Netflix resmi Instagram hesabı üzerinden yapılan paylaşım ile 4. sezonun 2020 yılının son aylarında yayımlanacağını duyurdu.

Fantezi, drama ve korku türlerindeki yeni uyarlama 2018 yılında hayatımıza girmiş ve şimdiden 3 sezonuyla hayranların karşısına çıkmıştı. Riverdale, Carrie, Supergirl gibi yapımların arkasındaki isim olan Roberto Aguirre-Sacasa tarafından yönetilen dizi yeni tarzıyla da dikkat çekmişti.

Archie Comics’in çizgi roman serisinden uyarlanan yapımda, Sabrina Spellman karakterini Carriers, Mad Men gibi dizilerden ve Omoide no Mânî, The Legend of Korra gibi yapımlardan hatırladığımız Kiernan Shipka canlandırıyor.

Dizide yer alan diğer oyuncular ise şu şekilde: Miranda Otto, Lucy Davis, Ross Lynch, Gavin Leatherwood, Chance Perdomo, Jaz Sinclair, Lachlan Watson, Michelle Gomez, Richard Coyle, Tati Gabrielle, Adeline Rudolph, Abigail Cowen ve Lachlan Watson.

chilling adventures of sabrina

Dizinin 3. sezon konusu ise şöyleydi: Sabrina, erkek arkadaşı Nicholas Scratch’ı cehennemden kurtarmak için girişeceği bir maceranın ortasında bulur. Aynı zamanda, ailesinin gizemli geçmişinin izlerini sürmeye devam eder ve yakın arkadaşları ise keşfettikleri yeni güçleri tanımaya çalışır.

4. ve final sezonu 2020’nin son aylarında bizlerle olacak olan dizinin yayımlanan en son sezonu olan 3. sezonunun fragmanına hemen aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.