images 1 1

Chilling Adventures of Sabrina inceleme

Yarı insan yarı cadı olan Sabrina’nın insanlık veya cadılık arasında bir seçim yapması gerekir. Sabrina herkesin sandığından daha güçlüdür. Aynı zamanda Sabrina’nın aşk hayatı da karmaşıktır. Roberto Aguirre-Sacasa’nın (Riverdale) yazdığı korku çizgi romanının uyarlamasıdır. Dizi, Warner Bros Television, Berlanti Productions ve Archie Comics ortaklığında üretilmiştir. Aguirre-Sacasa ve Greg Berlanti, Sarah Schechter, Jon Goldwater ve Lee Toland Krieger ile birlikte yapımcı olarak dizide görev yapmaktadır.

Chilling Adventures of Sabrina

Chilling Adventures of Sabrina’nın oyuncu kadrosu şu şekildedir:
Sabrina Spellman rolünde Kiernan Shipka, Zelda Spellman rolünde Miranda Otto, Hilda Spellman rolünde Lucy Davis, Ambrose Spellman rolünde Chance Perdomo, Harvey Kinkle rolünde Ross Lynch, Nicholas Scratch rolünde Gavin Leatherwood, Lucifer Morningstar rolünde Luke Cook bulunmaktadır.

Chilling Adventures of Sabrina’nın üçüncü sezonu birçoğumuzu hayal kırıklığına uğrattı. Birçok yerde diziyi sürdürmek için saçmalıklar vardı. Yine de ilk ve ikinci sezonu gayet güzel ve heyecanlıydı. Dördüncü sezon için onay alan Chilling Adventures of Sabrina izleyicileri, yeni sezonu sabırsızlıkla bekliyor.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.

Daha Fazla İçerik
Pavyon
Pavyon 2. sezon ne zaman?