naya rivera

Ünlü oyuncu Naya Rivera gölde kayboldu!

Glee'deki Santana Lopez rolü ile tanınan Naya Rivera gölde kayboldu!

Naya Rivera, 4 yaşındaki oğluyla beraber Piru Gölü’nde tekneyle açıldıktan sonra ortadan kayboldu. Küçük çocuk saatler sonra teknede tek başına bulundu.

33 yaşındaki aktris ve şarkıcı Naya Rivera çok sevilen müzikal komedi dizisi Glee’deki Santana Lopez rolü ile tanınmıştı. Dün kaybolma haberi gelen oyuncu, gündeme bomba gibi düştü.

naya rivera

 

Rivera, California eyaletine bağlı Ventura bölgesinde çarşamba günü oğlu ile beraber bir tekne kiraladı ve gölde açıldı. 4 yaşındaki oğlu Josey Hollis ile beraber Piru Gölü’ne açılan oyuncudan bir daha haber alınamadı. Yerel saat ile 16.48’de küçük çocuk, çevredekiler tarafından kiralık teknede tek başına bulundu. Üzerinde can yeleği bulunan Josey Hollis, polislere annesinin suya girdiğini ve bir daha çıkmadığını söyledi. Küçük çocuğun ifadesiyle birlikte arama kurtarma çalışmaları hız kazandı. Polis ekibi ünlü oyuncunun boğulma ya da intihar sonucu hayatını kaybetmiş olma ihtimali üzerinde duruyor.

Ventura County Şerif Ofisi çarşamba günü geç saatlerde Naya Rivera’nın kayıp olarak bildirildiğini ve arama kurtarma operasyonunun sabah devam edeceğini söyledi.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.