we are who we are

Luca Guadagnino imzalı HBO dizisi We Are Who We Are’dan ilk fragman geldi

Heyecanla beklenen HBO dizisi We Are Who We Are’dan ilk tanıtım fragmanı yayımlandı.

Yeni HBO dizisi We Are Who We Are’dan ilk tanıtım fragmanı geldi. Call Me by Your Name, Suspiria, I Am Love gibi filmlerle sinema dünyasında adını duyurmuş olan Luca Guadagnino imzalı dizi Eylül ayında HBO ve Sky platformlarında yerini alacak. İtalyan yönetmenin ilk dizi çalışması olan We Are Who We Are 8 bölümlük bir mini dizi. Guadagnino bunun dışında Coen Kardeşler’in senaryosunu yazdığı Scarface ile de sinema dünyasına geri dönmeye hazırlanıyor.

Yayımlanan bu fragman ile eylül ayında dizinin izleyici ile buluşacağı duyurulurken, Koronavirüs salgını nedeniyle iptal edilmeden önce Cannes Film Festivali’nin yönetmenlerin 15 Günü seçkisinde dizinin tamamının gösterilmesinin planlandığı açıklandı.

we are who we are

Guadagnino’nun senaryosunu Paolo Giordano ve Francesca Manieri ile birlikte kaleme aldığı dizi, İtalya’daki Amerikan askeri üssünde aileleriyle yaşayan iki gencin dostluk, ilk aşk ve ergenlik sorunları aromalı hikayesine odaklanacak. 14 yaşındaki New Yorklu Fraser Wilson, evinden ayrılarak, İtalya’da orduda görev almaya başlar. Yeni hayatına alışmaya çalışan genç adam, burada Caitlin Harper ile tanışır. Zamanını Caitlin ile geçirmeye başlayan Fraser, bir süre sonra kendisinde bir takım değişiklikler olduğunu fark eder. Ondaki bu değişimin nedeni ise orduda asker olarak görev yapan Jason’a karşı hissettiği derin duygulardır.

Jordan Kristine Seamon ve Jack Dylan Grazer’ın başrollerini üstlendiği dizinin kadrosunda Chloë Sevigny, Alice Braga, Tom Mercier, Spence Moore II, Kid Cudi, Faith Alabi, Ben Taylor, Corey Knight, Tom Mercier , Sebastiano Pigazzi ve Martin Scorsese’nin kızı Francesca Scorsese bulunuyor.

Eylül’de başlayacak dizinin yayımlanan fragmanını aşağıdan izleyebilir, dizi ile ilgili yeni gelişmeler için sayfamızı takip edebilirsiniz.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.