Ryan Reynolds, Black Adam filminde rol almayacağını duyurdu

mm
Black Adam

Geçtiğimiz haftalarda DC evreninin yeni filmi Black Adam‘ın başrollerinde, Noah Centino, Dwayne Johnson ve Ryan Reynolds‘ın bulunacağı öne sürülmüştü. Her ne kadar Noah Centino’nun Atom Smasher’ı oynayacağı ve Dwayne Johnson’ın da başroldeki anti-kahramanı oynayacağı doğrulansa da, Ryan Reynolds Hawkman rolünü canlandıracağı ile ilgili söylentilere açıklık getirmek amacı ile attığı bir tweet ile filmde herhangi bir rolünün bulunmayacağını duyurdu.

Ayrıca Zack Synder’ın Juctice League versiyonunda olmayı (Green Lantern olarak) çok istediğini ve aldığı duyumlarına göre filmde yer aldığını duyduğunu da ekledi.

Black Adam nedir?

“Black Adam”, Warner Bros. ve New Line’ın ortaklaşa imza attığı, geçen yıl dünya çapında 365 milyon dolar hasılat kazanan “Shazam!” adlı filmin bir spin-off projesi. Black Adam karakteri ilk olarak 1940’larda DC Comics’te iktidar tarafından bozulmuş bir kötü adam olarak ortaya çıktı ve daha sonra 2000’lerin başında kurallara ve anlaşmalara saygısız bir anti-kahramana çevrildi.

Black Adam

Biraz önce belirttiğimiz gibi Dwayne Johnson‘ın da bulunduğu filmde Centino, moleküler yapısını boyutunu, gücünü ve dayanıklılığını değiştirme yeteneğiyle kontrol edebilen Atom Smasher’ı oynayacak. Dwayne Johnson ise ilk süper kahraman projesi olacak yapımda başroldeki anti-kahramanı canlandıracak.

Henüz senaryo ile ilgili detayların gizli tutulduğu proje 22 Ağustos 2021’deki ilk DC FanDome etkinliğinin bir parçası olarak izleyicileri ile buluşacak.

Ryan Reynolds’ın yeni projeleri ve Black Adam filmi ile ilgili yeni gelişmelerden haberdar olmak için sitemizi takipte kalabilirsiniz.

Total
0
Shares
Önceki
Hunters
mm

Amazon, Hunters’a 2. sezon onayı verdi!

Sonraki
The Woman in the Window

The Woman in the Window, Netflix’te yayımlanabilir