Noah Centineo, Black Adam filminde Atom Smasher’ı canlandıracak.

mm
Black Adam

Netflix‘in “To All the Boys I’ve Loved Before”, “To All the Boys: P.S. I Still Love You”, “The Perfect Date” ve “Sierra Burgess is a Loser” gibi romantik komedi filmleri ile yıldızı parlayan Noah Centineo, bu kez bir süper kahraman projesi ile karşımıza çıkıyor. Centino, New Line / DC ortak yapımı “Black Adam” adlı aksiyon serisinin oyuncu kadrosuna katıldı.

Black Adam

Black adam nedir?

“Black Adam”, Warner Bros. ve New Line’ın ortaklaşa imza attığı, geçen yıl dünya çapında 365 milyon dolar hasılat kazanan “Shazam!” adlı filmin bir spin-off projesi. Black Adam karakteri ilk olarak 1940’larda DC Comics’te iktidar tarafından bozulmuş bir kötü adam olarak ortaya çıktı ve daha sonra 2000’lerin başında kurallara ve anlaşmalara saygısız bir anti-kahramana çevrildi.

Dwayne Johnson‘ın da bulunduğu filmde Centineo, moleküler yapısını boyutunu, gücünü ve dayanıklılığını değiştirme yeteneğiyle kontrol edebilen Atom Smasher’ı oynayacak. Dwayne Johnson ise ilk süper kahraman projesi olacak yapımda başroldeki anti-kahramanı canlandıracak.

Black Adam

Johnson’ın gösterim şansı bulamayan “Jungle Cruise” filminde Johnson’u yöneten Jaume Collet-Serra, “Balck Adam”ı da yönetiyor. FlynnPictureCo’dan Beau Flynn, yapımcılığı Johnson, Dany Garcia ve Seven Bucks Productions’dan Hiram Garcia’yla beraber üstleniyor. Scott Sheldon, FlynnPictureCo’yu denetleyecek ve aynı zamanda yönetici yapımcı olarak da görev yapacak. Senaryoyu ise Adam Sztykiel üstlendi.

Henüz senaryo ile ilgili detayların gizli tutulduğu proje 22 Ağustos 2021’deki ilk DC FanDome etkinliğinin bir parçası olarak izleyicileri ile buluşacak.

Total
0
Shares
Önceki
Charlie Kaufman

Charlie Kaufman’ın yeni filmi I’m Thinking of Ending Things’ten ilk görseller

Sonraki
netflix

Netflix’in en çok izlenen 10 filmi