Amazon, Hunters’a 2. sezon onayı verdi!

mm
Hunters

Amazon Prime, Hunters’a 2. sezon onayını verdi. Al Pacino‘nun kadrosunda yer aldığı dizi en son 21 Şubat’ta 10 bölümlük sezonuyla ekrana gelmişti. Şimdi ise, dizinin resmi Twitter hesabı dizinin 2. sezonuyla geri döneceğini attığı bir tweet ile duyurdu.

Hunters konusu

Get Out’ın senaryosuyla Oscar kazanan Jordan Peele’in baş yapımcılığını üstlendiği dizi, kendi adaletlerini sağlamaya çalışan bir grup Nazi avcısının hikayesini konu ediyor. 1977 yılında New York City’de yaşayan bir grup insan, yüzlerce yüksek rütbeli Nazi’nin toplumun içinde yaşadığını keşfeder. Grup, Nazilerin ABD’de Fourth Reich’ı kurma planları yaptığını öğrenince, vakit kaybetmeden harekete geçmeye karar verir. Nazi avcıları, bu kanlı planı durdurmak için zorlu bir mücadeleye atılır.

Hunters

Dizinin kadrosunda Al Pacino’nun yanı sıra Logan Lerman, Lena Olin, Josh Radnor, Carol Kane, Saul Rubinek, Tiffany Boone, Louis Ozawa Changchien, Greg Austin ve Dylan Baker gibi isimler de yer alıyor. Projenin yaratıcısı David Weil, senaryoyu ve şirketi Monkeypaw Productions üzerinden yapımcılığı üstlendi.
Dizi ile ilgili yeni gelişmelerden haberdar olmak için sitemizi takipte kalabilirsiniz.
Total
0
Shares
Önceki
20200803 145224

Zombi filmi Hall’dan ilk fragman geldi

Sonraki
Black Adam
mm

Ryan Reynolds, Black Adam filminde rol almayacağını duyurdu