The Woman in the Window

The Woman in the Window, Netflix’te yayımlanabilir

Netflix, uzun zamandır gecikmiş Amy Adams filmi The Woman in the Window’u, Disney’e ait yapım şirketi Fox 2000’den satın almak için görüşmelerde bulunuyor.

The Woman in the Window

Netflix, Disney’den Amy Adams‘ın The Woman in the Window” filmini almak için görüşmelerde bulunuyor. Film, yazar AJ Finn’in en çok satan gerilim romanının bir uyarlamasıdır. Başlangıçta Ekim 2019’da piyasaya sürülecek olan The Woman in the Window, Koronavirüs salgını nedeniyle bu yılın Mayıs ayına kadar ertelenmişti.

Deadline’a göre Netflix; Disney’deki 20th Century Fox’tan, Penceredeki Kadın‘ı satın alacak bir anlaşma üzerinde görüşüyor. Gerilim filmi, Disney’in Fox’u satın almasının ardından kapatılan Elizabeth Gabler’s Fox 2000 yapım şirketinin film-kitap projelerinin sonuncusu. Film bitmiş olsa da, anlaşma hala görüşmede olduğu için henüz bir yayınlanma tarihi açıklanmadı.

The Woman in the Window

Netflix’in Disney ile anlaşması, akış hizmetinin son zamanlarda stüdyo filmlerini ilk kez satın alması değil. Netflix, Paramount filmleri Spongebob: Sponge on the Run, Martin Scorsese’nin İrlandalı, Kumail Nanjiani ve Issa Rae’nin romantik komedi Lovebirds ve Aaron Sorkin’in Chicago 7 Denemesi gibi çeşitli stüdyo filmlerini de sonradan satın almıştı.

The Woman in the Wİndow konusu ve kadrosu

Joe Wright’ın yönettiği The Woman in the Window’da; Amy Adams, günlerini New York’taki evinde eski filmler izleyerek ve komşularını pencerelerinden gözetleyerek geçiren Agorafobik bir çocuk psikoloğu olan Anna Fox‘u canlandırıyor. Bir gece komşusunun cinayetine tanık olduğunu düşündüğünde, paranoyaklaşır, ne yapacağından ve kime güveneceğinden emin olamaz. Filmde ayrıca Julianne Moore, Gary Oldman, Jennifer Jason Leigh, Anthony Mackie, Brian Tyree Henry ve Wyatt Russell gib isimler rol alıyor.

Fragman

Filmin yayın tarihi ve hangi platformda izleyiciye sunulacağı ile ilgili gelişmeler olursa, sayfamızda yer vermeye devam edeceğiz.

 

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.