Robert Pattinson, The Batman çekimlerine geri döndü

mm
The Batman

Matt Reeves imzalı yeni Batman filminin çekimleri, Robert Pattinson’un Koronavirüs testinin pozitif çıkması nedeni ile ertelenmişti. Şimdi ise iyi haber geldi, Robert Pattinson’ın Koronavirüs’ü atlattığı açıklandı.

Yeni Batman filminin İngiltere’de devam eden çekimlerine, mart ayında süresiz bir şekilde ara verilmişti. Artık normalleşme sürecine girdiğimiz bu zamanlarda, birçok yapımın setlerine geri dönülmesiyle birlikte çekimlerinin yalnızca %30’u tamamlanmış olan The Batman‘in de prodüksiyonuna yeniden başlanmıştı. Ancak geçtiğimiz hafta, Robert Pattinson da dahil olmak üzere ekipten birkaç kişinin Koronavirüs testinin pozitif çıkması nedeni ile yeniden ertelenmek zorunda kalmıştı.

Robert Pattinson’ın iyileşme haberinin hemen ardından, yokluğunda dublorü ile çalışmalara devam edilen filmin çekimlerine kaldığı yerden geri döneceği de duyuruldu.

The Batman

The Batman konusu ne olacak?

Matt Reeves’in ifadesiyle “Karanlık bir Batman hikayesini anlatacak.” ve aynı zamanda sevilen kahramanın dedektif yanına odaklanacak olan The Batman’in, konusu hakkında bilinenler oldukça kısıtlı. Bu yeni film, karakterin genç yaşlardaki maceralarını ve Bruce Wayne’in kahraman olarak geçirdiği ilk yılı konu alacak. Ancak Batman karakterinin orijinal hikayesi olmayacak.

Robert Pattinson’ın başrolünü üstlendiği The Batman, etkileyici bir oyuncu kadrosunu bir araya getiriyor. Filmde Zoë Kravitz, Catwoman olarak karşımıza çıkacak. Batman çizgi romanlarının en önemli kötü karakterleri arasında yer alan The Riddler’ı Paul Dano, bir diğer ikonik kötü karakter olan Penguin’i Colin Farrell, Komiser Gordon’ı Jeffrey Wright, Alfred’i Andy Serkis, Carmine Falcone’u ise John Turturro canlandırıyor. Ayrıca Peter Sarsgaard ve Jayme Lawson‘ın da çizgi romanlarda bulunmayan iki yeni karaktere can verdiği açıklandı.

Normal şartlarda 1 Ekim 2021 tarihinde vizyona girmesi beklenen filmin çekimlerindeki bu aksamanın, filmi erteleyip ertelemeyeceği şu an için belirsizliğini koruyor.

Yeni gelişmeler ve daha fazlası için takipte kalın.

Total
0
Shares
Önceki
addison rae he's all that

Addison Rae, “He’s All That” dizisinin başrolü olacak

Sonraki
Kırmızı Oda
mm

Kırmızı Oda 3. bölüm fragmanı yayımlandı