Kırmızı Oda

Kırmızı Oda 3. bölüm fragmanı yayımlandı

Başrolünde Binnur Kaya‘nın bulunduğu yeni dizi Kırmızı Oda, geçtiğimiz cuma gününde ilk bölümü ile seyircilerin karşısına çıktı. İlgi gören dizinin 3. fragmanı, geçtiğimiz dakikalarda yayımlandı.

Dizinin oyuncu kadrosunda Binnur Kaya’ya; Tülin Özen, Burak Sevinç, Meriç Aral, Halit Özgür Sarı, Gülçin Kültür Şahin, Sezin Bozacı ve Baran Can Eraslan gibi sevilen oyuncular eşlik ediyor. Farklı oyuncular da birbirinden şaşırtıcı karakterleri canlandırmak üzere diziye konuk olacaklar.

Kırmızı Oda

Gerçek hikayelerden esinlenen dizide, bir psikiyatri kliniğindeki doktorların ve onlara başvuran hastaların hayatları hikâyeleştirilecek. Kırmızı Oda’da her hayat hikayesinin altında yatan acılar, sevinçler, mutluluklar ve hüzünler ise izleyicinin ruhunun kapalı kapılarını aralayacak. Hastalar o güne kadar kimselere söyleyemedikleri sırları dile getirirken izleyiciler de kendi bugünleri, geçmişleri ve yarınlarına dair bir şeyler bulacak.

Kırmızı Oda 2. bölümünde neler oldu?

Kırmızı Oda’nın 2. bölümünde, Meliha karakterinin annesinin ölümünü ve ablasının başına gelenler mercek altına alındı. Hukuk fakültesinden dereceyle mezun olmuş olan Ayla’nın hayat hikâyesi ve öfke kontrol sorunu yaşayan Mehmet’in, çocukluğunu geçirdiği ev anlatıldı. Meliha, Mehmet ve Ayla’nın hayat hikâyesi ilerleyen bölümlerde devam edecek.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.