Addison Rae, “He’s All That” dizisinin başrolü olacak

addison rae he's all that

60 milyon takipçiye ulaşan 19 yaşındaki Tiktok fenomeni Addison Rae, “He’s All That” dizisinin başrolünde olacak. Dizi, 1999 yapımı “She’s All That” filminin cinsiyet değiştirmiş versiyonu olacak. Fenomen, bu dizi ile ilk oyunculuk deneyimini yaşamış olacak.

“He’s All That” dizisinin yönetmen koltuğunda; “Mean Girls”, “Freaky Friday” ve “Vampire Academy” gibi genç yetişkin filmlerinin yönetmeni Mark Waters oturacak. Dizinin senaryosu ise filmin orijinal senaristi R. Lee Fleming tarafından kaleme alınacak. Yine orijinal filmin yapımcıları Jennifer Gigbot ve Andrew Panay projede bulunacak.

Orijinal filmde Rachael Leigh Cook, klişeleşmiş olarak “çekici olmayan” kızı bir balo kraliçesine dönüştürerek kalıcı bir izlenim bıraktı. Şimdi ise dizinin oyuncu kadrosunda Cook’un bulunup bulunmayacağı bilinmiyor. Cook gibi kadrodaki diğer isimler de belirsizliğini koruyor.

he's all that

“He’s All That” filminin konusu ne olacak?

Addison; Freddie Prinze Jr.’ın, Zackary Siler rolünü üstlenerek filmin orijinal olay örgüsünü yeniden tasarlayacak. Çünkü yeniden uyarlanan bu yeni dizi, bir genç kızın bakış açısından anlatılacak. Yeni hikaye, erkek arkadaşı kendisini alay konusu yaptıktan sonra okulun en ezik çocuğunu balo kralına dönüştürmeye çalışacak. Bu meydan okumayı kabul ederek olayı bir intikam hikayesine çevirecek.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Total
0
Shares
Önceki
bay yanlış
mm

Bay Yanlış 12. bölüm fragmanı yayımlandı

Sonraki
The Batman
mm

Robert Pattinson, The Batman çekimlerine geri döndü