The Batman

The Batman ekibinde Koronavirüs vakasına rastlandı, çekimler durduruldu

Robert Pattinson’ın başrolünde olduğu, Matt Reeves imzalı “The Batman” filminin çekimleri bir kez daha ertelendi. Yeni Batman filminin İngiltere’de devam eden çekimlerine, mart ayında süresiz bir şekilde ara verilmişti. Artık normalleşme sürecine girdiğimiz bu zamanlarda, birçok yapımın setlerine geri dönülmesiyle birlikte çekimlerinin yalnızca %30’u tamamlanmış olan The Batman‘in de prodüksiyonuna yeniden başlanmıştı. Ancak filmin çekimleri, Robert Pattinson da dahil olmak üzere ekipten birkaç kişinin Koronavirüs testinin pozitif çıkması nedeni ile yeniden ertelendi.

The Batman

The Batman konusu

Matt Reeves’in ifadesiyle “Karanlık bir Batman hikayesini anlatacak.” ve aynı zamanda sevilen kahramanın dedektif yanına odaklanacak olan The Batman’in konusu hakkında bilinenler oldukça kısıtlı. Bu yeni film, karakterin genç yaşlardaki maceralarını ve Bruce Wayne’in kahraman olarak geçirdiği ilk yılı konu alacak. Ancak Batman karakterinin orijin hikayesi olmayacak.

Robert Pattinson’ın başrolünü üstlendiği The Batman, etkileyici bir oyuncu kadrosunu bir araya getiriyor. Filmde Zoë Kravitz, Catwoman olarak karşımıza çıkacak. Batman çizgi romanlarının en önemli kötü karakterleri arasında yer alan The Riddler’ı Paul Dano, bir diğer ikonik kötü karakter olan Penguin’i Colin Farrell, Komiser Gordon’ı Jeffrey Wright, Alfred’i Andy Serkis, Carmine Falcone’u ise John Turturro canlandırıyor. Ayrıca Peter Sarsgaard ve Jayme Lawson‘ın da çizgi romanlarda bulunmayan iki yeni karaktere can verdiği açıklandı.

Normal şartlarda 1 Ekim 2021 tarihinde vizyona girmesi beklenen filmin çekimlerindeki bu aksamanın, filmi erteleyip ertelemeyeceği şu an için belirsizliğini koruyor. Yeni gelişmeler ve daha fazlası için takipte kalın.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.