robert englund stranger things

Robert Englund, Stranger Things 4. sezon kadrosuna katıldı

Stranger Things, ilk olarak 15 Temmuz 2016 yılında Netflix üzerinden izleyiciye sunulmuştu. Büyük bir başarı yakalayan dizi, 2019 yılının Temmuz ayında yayımlanan 3. sezonu ile kendi rekorunu kırmış ve ilk üç günde 40 milyon izlenmeye ulaşmıştı.

Geçtiğimiz aylarda dizinin resmi Instagram hesabı üzerinden yapılan bir paylaşım ile Stranger Things 4. sezon çekimlerine başlandığını öğrenmiştik. Alınan son haberlere göre ise “Elm Sokağında Kâbus” serisinde ve “Freddy Jason’a Karşı” filminde yer almış Robert Englund, dizinin 4. sezon kadrosuna dahil oldu.

Stranger Things

Stranger Things 4. sezon ne zaman?

Başrollerinde; en son karşımıza Enola Holmes filmi ile çıkmış olan Millie Nobby Brown, Finn Wolfhard, Noah Schnapp, Gaten Matarazzo ve Caleb McLaughlin’in bulunduğu dizi, yayımlandığı günden itibaren büyük bir hayran kitlesine sahip.

Daha önce dizinin yaratıcıları ile yapılan bir röportajda, 4. sezonun son olmayacağı söylenmişti. Dizinin 4. sezon tarihi ile ilgili kesin bir bilgi olmasa da normalde 2021 yılının başlarında izleyici ile buluşması bekleniyordu. Ancak tüm dünyayı etkisi altına alan ve büyük bir sağlık tehdidi oluştura Koronavirüs yüzünden çekimler ertelendi. Bu da yeni sezon tarihinin ertelenmesine sebep oldu. 4. sezonun, 2021 yılının sonlarında ya da 2022 yılında Netflix kütüphanesindeki yerini alması bekleniyor.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.