Enola Holmes 2 gelecek mi?

mm
enola holmes

Başrolünde Stranger Things dizisiyle tanınan Millie Bobby Brown‘ın bulunduğu Enola Holmes filmi, geçtiğimiz günlerde Netflix üzerinden yayımlandı. 2 saat 3 dakika uzunluğundaki film, gerek izleyiciler gerekse eleştirmenler tarafından olumlu yorumlar aldı. Yayımlandığı ilk gününden itibaren, Netflix Türkiye de dahil olmak üzere birçok ülkede Netflix Top 10 listesinde 1. sırada yer aldı ve en çok izlenenler listesinde kendini gösterdi. Bu da izleyicilerin aklına “Enola Holmes 2 gelecek mi?” sorusunu getirdi.

Enola Holmes

Enola Holmes 2 olacak mı?

Filmin yönetmeni Harry Bradbeer, ikinci filmin olabileceğini şu şekilde belirtti:

“Bazı tartışmalar var, evet. Ama şu an için gerçekten bir şey söyleyemem. Söylersem delilik olur. Eğer olursa çok sevineceğimizi düşünüyorum.”

Holmes ailesinde henüz anlatılmamış birçok hikâye olduğuna inanan Harry Bradbeer, yeni bir Enola Holmes filmi yapılırsa hikayenin 20. yüzyılın başlarında geçeceğine inanıyor.

“Böylesine üretken ve dalgalı dönemden başka hangi zorlukların çıkacağını kim bilebilir?”

Enola Holmes

Millie Bobby Brown ise filmin Enola Holmes karakterinin sonu olmaması gerektiğini ifade etti. Netflix filminin devamı olma olasılığı sorulduğunda Brown, şöyle yanıt verdi:

” Evet, anlatılacak daha çok hikaye var. Hikaye henüz bitmedi. Enola henüz büyümüş değil ve bir sonuç yok. Bence Enola sonsuza kadar sürekli gelişen biri olacak. Ancak kesinlikle ekranda gösterilecek daha çok şey var. Harry ve ben birlikte çalışmayı sevdik, bu yüzden bu olmalı. Harry, bir e-posta göndermeliyiz.”

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Total
0
Shares
Önceki
joey king uglies

Joey King, Uglies filminin başrolü olacak

Sonraki
zendaya seyrederiz 1

Zendaya, Ronnie Spector’ın biyografi filminde başrol olacak