Stranger Things 4. sezon çekimleri başladı

stranger things

Stranger Things, ilk olarak 15 Temmuz 2016 yılında Netflix üzerinden izleyiciye sunulmuştu. Büyük bir başarı yakalayan dizi, 2019 yılının Temmuz ayında yayımlanan 3. sezonu ile kendi rekorunu kırmış ve ilk üç günde 40 milyon izlenmeye ulaşmıştı.

Dizinin 4. sezon çekimleri ise tüm dünyayı etkisi altına alan ve büyük bir sağlık tehdidi oluşturan Koronavirüs yüzünden ertelenmişti. Stranger Things dizisinin resmi Instagram hesabı üzerinden paylaşılan bir gönderi ile de yeni sezon çekimlerine başlandığı duyuruldu.

Stranger Things’in 4. sezonu son mu olacak?

Stranger Things’in yaratıcıları Duffer Kardeşler, dizinin 4. sezonla bitmeyeceğini duyurdu. Ross Duffer, sürpriz haberi şu şekilde verdi:

“Dördüncü sezon son olmayacak. Sonun ne olduğunu ve ne zaman olacağını biliyoruz.“

Salgın sebebi ile gelen ertelenme sürecinde, dizi için en iyisinin ne olduğunu bulmaya çalıştıklarını ve çözüm odaklı ilerlediklerini belirten açıklamalara imza attı. Ayrıca Ross Duffer, dizinin 4. sezonunun önceki sezonlardan daha fazla aksiyon içereceğini de dile getirdi:

“Aynı şeyi defalarca yeniden yaratmak yerine, her sezonun farklı hissettirmesini istiyoruz. 3. sezon ile birlikte, çoğunlukla yazın çekim yaptığımızı ve sezonun yazın yayımlanacağını erkenden fark ettik. Otomatik olarak, bu dizinin hem tonu hem de renkleri açısından çok farklı hisler verdi. Çok doygun olmasını istedik ve bu sezonun, onlarla büyüdüğümüz ve çok sevdiğimiz büyük Hollywood yaz filmleri gibi olmasını istedik. Yeni sezonun içinde biraz daha mizah, biraz daha aksiyon var. Sonbaharda sete çıktığımız ve biraz daha kasvetli ve korkutucu olan önceki iki sezondan daha farklı hissettiriyor.”

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Total
0
Shares
Önceki
yarım kalan aşklar

Yarım Kalan Aşklar 5. bölüm fragmanı yayımlandı

Sonraki
no time to die

No Time To Die ertelendi