Guardians of the Galaxy Vol. 3

Guardians of the Galaxy Vol. 3 çekimleri gelecek yıl başlayacak

Guardians of the Galaxy Vol. 3 filminin çekimleri önümüzdeki yılın son aylarında başlayacak. Her ne kadar bu yıl Marvel Studios’un film yayımlamadığı ilk yıl olsa da önümüzdeki iki yıl, şirketin en yoğun zamanları olacak gibi görünüyor.

Guardians of the Galaxy Vol. 3

Bugün Marvel, gelecek filmlerine dair birçok detay paylaştı. Bunlardan biri ise devam halkası merakla beklenen Guardians of the Galaxy Vol. 3 filmi oldu. Marvel Studios, filmin çekimlerinin 2021 yılının sonunda başlayacağını duyurdu.

Guardians of the Galaxy Vol. 3 konusu

Serini ilk iki filmi; aşk, aile ve evrenin kontrolünü ele geçirmeye çalışanları durdurmaya çalışan bir grup suçlunun hikayesini konu alıyordu. Güç Taşı’nın yanlış ellere düşmemesini sağlarken Thanos’un kölelerinden biriyle uğraştılar.

İkinci filmde ise Star Lord’un gerçek babası ile sorunlar yaşayan koruyucular, babasının evrendeki bütün gezegenleri istila etmesi amacı ile mücadele etmişlerdi.

Guardians of the Galaxy Vol. 3

3. filmin, Thanos sonrası bir evrende hangi yöne gideceği hakkında ise net bir bilgi bulunmuyor. Ancak merak konusu olan “Rocket” karakterinin kökenleriyle ilgili bilgiler alacağımız duyurulmuştu.

Guardians of the Galaxy serisinin üçüncü devam halkası olan yapımın yönetmen koltuğunda ilk iki filmin de yönetmenliğini üstlenen James Gunn oturacak.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.6t

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.