the mess you leave behind

The Mess You Leave Behind ne zaman çıkacak?

Orijinal adı “El Desorden Que Djeas” olan “The Mess You Leave Behind” dizisi, bir süre sora Netflix’in yeni orijinal yapımlarından biri olarak Netflix kütüphanesindeki yerini alacak.

Dizi, Carlos Montero’nun 2016 yılında çıkardığı aynı adlı romanından uyarlanıyor. Dizinin yönetmen koltuğunda, Netflix’in en sevilen gençlik dizilerinden olan ve bir başka İspanyol yapımı olan “Elite”nin yönetmeni Carlos Montero oturacak. Dizinin başrollerinden biri olan Aron Piper ise daha önce “Elite” dizisinde yer alarak Carlos Montero ile çalışmıştı. Bu dizi, ikilinin yeniden bir araya gelişi olacak.

the mess you leave behind

“The Mess You Leave Behind” konusu

Lisedeki görevine yeni başlayan bir edebiyat öğretmeni, yeni okuluna gelişinden üç hafta önce şüpheli bir cinayeti aklından çıkaramaz. Bu yüzden kendi hayatı için de endişelenmeye başlar. Dizi, zorbalık gibi konulara da değinecek. Ama bu zorbalık, sadece öğrenciler arasında sınırlı kalmayan ve öğretmenlerin de zarar gördüğü bir kötülük şeklinde olacak.

“The Mess You Leave Behind” ne zaman yayımlanacak?

Aron Piper’e; Roberto Enríquez, Tamar Novas, Inma Cuesta, Bárbara Lennie ve Alberto Abuín gibi isimlerin eşlik ettiği dizi, 11 Aralık 2020 tarihinde Netflix kütüphanesindeki yerini almış olacak.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.