robbie amell float

Robbie Amell, “Float” filminin başrolünde

“Upload”, “Code: 8” ve “The Babysitter: Killer Quenn” filmlerinin yıldızı Robbie Amell, Wattpad hikayesinden uyarlanan “Float” filminin başrolünde. Aynı zamanda filmin yapımcılığını da üstleniyor.

Kate Marchant’ın, bir sosyal medya sitesi olan Wattpad’de yazdığı ve 25,5 milyon okuyucuya ulaşan “Float” adlı popüler romantizm hikayesi, film oluyor. Daha önce birçok Wattpad hikayesi filme uyarlanmıştı. Bunlardan bazıları “The Kissing Booth” ve “Afer” gibi oldukça popüler yapımlar.

Robbie Amell, yazar Kate Marchant ve hikayesi hakkındaki fikirlerini şu sözlerle ifade etti:

“Kate inanılmaz derecede dokunaklı ve ilişkilendirilebilir bir aşk hikayesi yazdı. Umarım hayranlar da bu karakterlerin canlandığını görmek için benim kadar heyecanlıdır.”

robbie amell float

“Float” konusu

Hikaye, ebeveynlerinin sorunlu boşanmasının ardından yaz ayını geçirmek için teyzesinin yanına giden 17 yaşındaki Waverly’yi odak noktasına alıyor. Waverly, Alaska’daki rahat hayatından, teyzesinin sahil kasabasına geldiğinde kafa dinlemeye çalışır. Waverly gelir gelmez yeni komşularından biri olan Blake (Robbie Amell) ve temsil ettiği her şey ile büyük bir çatışma yaşamaya başlar. Waverly’nin yüzme bilmemek gibi utanç verici bir sırrı vardır. Kasabanın cankurtaranı olan Blake ise bunu öğrendiğinde ona yüzme öğretmeyi teklif eder. Aralarındaki düşmanlığa, tek seferliğine son verdiklerinde ilişkilerinin şekli değişir.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.