The Kissing Booth 3 geliyor!

the kissing booth

İlk filmi 2018 yılında, ikinci filmi ise geçtiğimiz günlerde çıkan The Kissing Booth filminin, üçüncüsünün çıkacağını ise dün Netflix’in Instagram hesabından paylaşılan bir video ile öğrendik. Paylaşılan videoda, filmin başrol oyuncuları Joey King, Joel Courtney ve Jacob Elordi bulunuyor.

Yapılan açıklamaya göre 3. filmi, 2021 yılında çıkacak olan yapımın hayranları bu habere oldukça şaşırdı. İlk filmden sonra 2 yıl beklemek zorunda kalmışlardı. 2. filmin, Netflix kütüphanesinde yerini aldıktan sadece 3 gün sonra yeni film haberi ise beklenmedikti.

The Kissing Booth konusu

İlk öpücüğü, bahar festivalinde gerçekleşen Elle, gizli aşkı Noah ile bir oyun sayesinde öpüşmüştür. Bu gerçekleşen öpücük Noah ve Elle arasında romantik bir ilişki oluşmasını sağlar. Fakat ortada küçük bir sorun vardır. Noah, Elle’nin en yakın arkadaşının ağabeyidir ve ikisinin arkadaşlık kurallarına göre böyle bir şeyin olması kesinlikle yasaktır. Fazlasıyla çaresiz durumda olan Elle, ilk filmde bir seçim yapmak zorunda kalmıştı.

İkinci filmde ise; Elle hayatının aşkı olduğunu düşündüğü Noah ile harika bir yaz geçirmiştir. Noah üniversiteye başlayınca ilişkileri biraz çıkmaza girer, uzaktan ilişki yürütmenin zorluklarını yaşarlar. Lise son sınıfta olan Elle ise üniversite başvuruları ile ilgilenirken bir yandan da hayatını değiştirebilecek yeni bir arkadaşlığın getirdiği zorluklarla uğraşır.

Total
0
Shares
Önceki
Biohackers

Netflix’ten yeni Alman yapımı bilim kurgu dizisi: Biohackers

Sonraki
After
mm

After 2. filminin fragmanı yayımlandı