Grand Theft Auto

Grand Theft Auto filmi geliyor

Dünyanın en popüler oyun serilerinden olan Grand Theft Auto‘nun 6. oyunu hayranlar tarafından merakla bekleniyor. İlk olarak 2013  yılında piyasaya sürülen 5. oyun, geçen 7 yılda popülerliğinden hiçbir şey kaybetmedi ve hala en çok satanlar arasında bulunuyor. Yeni oyun için meraklı bekleyiş sürerken seri hakkında hayranları mutlu edecek bir iddia ortaya atıldı. Söylentilere göre serinin hayranları, 6. oyundan önce bir GTA filmi ile karşılaşabilir.

Grand Theft Auto

Grand Theft Auto filmi neye odaklanacak?

Grand Theft Auto VI geliştirici ve yayıncı şirketi Rockstar’ın ana şirketi olan Take-Two Interactive CEO’sunun yorumlarına dayanarak Vice City’de geçecek bir film hakkında haberlerin çıktığı iddia ediliyor.

Bu filminde GTA V’te yaşanan olaylara çok fazla bağlı olmayacağı düşünülüyor. Tahminler ise GTA filminin Michael, Franklin ve Trevor karakterlerinin “gerçek” hallerini aktaracağı yönünde. Üstelik üç karakterin de gerçek halleri ile filmde karşımıza çıkacağı yani oyundaki bu üç karakteri canlandıran aktörlerin, filmde de yine aynı karakterleri canlandırabileceği söyleniyor. Ancak bu projeye dair bilinen detaylar şimdilik sadece bunlardan ibaret.

Film hakkındaki iddialar henüz doğrulanmasa da söylenenler birçok oyuncuyu heyecanlandırmaya yetti bile. Henüz ne zaman izleyicileri ile buluşacağı gibi detayları belli olmayan film ile ilgili yeni gelişmelerden haberdar olmak için takipte kalın.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.