After We Collided ne zaman vizyona girecek?

mm
After We Collided

Anna Todd isimli genç bir kızın Wattpad platformunda yazdığı ve daha sonra ünlenerek kitap olduğu çok satan serisinden uyarlanan After filmi, geçtiğimiz yıl izleyiciler ile buluşmuştu. Şimdi ise yine aynı serinin 2. kitabına odaklanacak olan After We Collided isimli yeni bir film karşımıza geliyor.

After We Collided

After We Collided konusu

Hardin tarafından hayal kırıklığına uğratılan Tessa, yine de ondan uzak kalmayı başaramaz. Hardin’i aklından çıkaramasa da onun yapacağı bir hatayı daha kabullenemeyeceği için kendini derslerine ve işine vermeye çalışır. Bu sırada Tessa’nın çalışma arkadaşı Trevor, genç kadınla yakından ilgilenir ve Tessa bu ilgiden fazlasıyla memnundur. Tessa’yı kaybettiğini düşünen Hardin ise kötü geçmişinden ve travmalarından ancak onun sayesinde kurtulabileceğine inanır ve Tessa’yı geri kazanmak için çabalar.

İlk filminin oyuncu kadrosunda; Hero Fiennes-Tiffin, Josephine Langford, Inanna Sarkis, Samuel Larsen ve Selma Blair gibi oyuncular bulunan yapımın devam filminin oyuncu kadrosuna Dylan Sprouse ve Candice King isimleri katıldı.

After We Collided filminin aslında Mayıs 2020’de vizyona girmesi planlanıyordu ancak tüm dünyayı etkisi altına alan Koronavirüs salgını nedeni ile ertelenmek zorunda kalmıştı. Filmin yeni vizyon tarihi olarak ise 18 Eylül 2020 tarihi takvimlere işaretlendi.

Total
0
Shares
Önceki
ben affleck batman

Ben Affleck, yeni “The Flash” filminde Batman olarak karşımıza çıkacak

Sonraki
camila mendes

Camila Mendes, “American Sole” filminin kadrosuna katıldı