bir ay masalı

Bir Ay Masalı 2. fragmanı yayımlandı

Orijinal içeriklerine ağırlık vermeye devam eden Netflix, bu kez de Over the Moon (Bir Ay Masalı) adlı animasyon filmiyle karşımıza çıkıyor. Müzikal türünde olacak animasyonun ikinci fragmanı, Netflix’in resmi Youtube hesabında paylaşıldı.

Bir Ay Masalı konusu

Bir Ay Masalı, efsanevi Ay Tanrıçası’nın gerçek olduğunu babasına kanıtlamak isteyen genç bir kızın hikayesini ele alıyor. Ay Tanrıçası’nın gerçekten var olduğuna inanan ve hem bunu kanıtlayıp hem de Ay Tanrıçası ile tanışmayı hayal eden genç kız, bunun için bir roket inşa ederek Ay’a doğru macera dolu bir yolculuğa çıkmayı planlar.

 

bir ay masalı

Filmin yönetmen koltuğunda, Kobe Bryant ile birlikte yaptığı Dear Basketball filmiyle Oscar’a layık görülen Glen Keane bulunuyor. Bir Ay Masalı’nın bestelerini, Gravity filminin de müziklerini yapan Steven Price üstleniyor. Filmin seslendirme kadrosunda ise Cathy Ang, Phillipa Soo, Robert G. Chiu, Ken Jeong, John Cho, Ruthie Ann Miles, Margaret Cho, Kimiko Glenn, Artt Butler ve Sandra Oh bulunuyor.

Bir Ay Masalı 23 Ekim’de Netflix’te

Hem çocuklar hem de yetişkinler için oldukça keyifli olacak gibi görünen animasyon filmi Bir Ay Masalı, 23 Ekim’den itibaren Netflix arşivinde yerini alacak.

Fragmana aşağıdan ulaşabilir, yeni gelişmeler için sayfamızı takipte kalabilirsiniz.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.