rob benedict

Rob Benedict Lucifer’ın 5. sezonuna konuk olacak

Daha önce yine fantastik ve doğaüstü olayları konu edinen bir dizi olan Supernatural dizisinde Tanrı rolü ile karşımıza çıkan Rob Benedict, Lucifer dizisinin merakla beklenen yeni sezonunun kadrosuna katıldı. Konuk oyuncu olarak bulunacağı dizide birçok kişi yine Tanrı rolünde bulunup bulunmayacağını merak ediyor.

Rob Benedict yine Tanrı’yı mı canlandıracak?

Evrenler arası karakter değişimi gerçekten heyecanlandırıcı olabilirdi ama Rob, Supernatural dizisinde olduğu gibi Lucifer’da da Tanrı rolünde bulunmayacak. Çıkan haberlere göre “şiddet içerikli çalışmaları yüzünden Los Angeles’a gelen, katılaşmış bir paralı Fransız askeri” rolü ile karşımıza çıkacak. Dizinin sadece bir bölümünde bulunacağının söylenmesi ise hayranlarını üzen bir gerçek. İçinde bulunacağı bölüm sezon finalinden bir önceki bölüm olacak.

Ünlü oyuncu sosyal medya üzerinden yaptığı açıklamalarla da bu proje için ne kadar heyecanlı olduğunu belirtti.

Lucifer dizisi bu yıl yeni sezonunu 2 part şeklinde yayımlayacak. 8 bölümden oluşan ilk kısmı 21 Ağustos 2020 tarihinde yayımlanırken, yine 8 bölümden oluşacak ikinci kısmın ne zaman yayımlanacağı hakkında bir bilgi yok. Yani Rob Benedict’i hangi tarihte Lucifer dizisinde izleyeceğimizi bilmiyoruz.

Lucifer dizisinin 5. ve 6. sezonu ile ilgili yazımıza aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

https://seyrederiz.com/lucifer-5-sezon-tarihi-aciklandi/

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.