Respect ertelendi

mm
Respect

Müzik ikonu Aretha Franklin’in hayatına odaklanan ve Dream Girls filminde canlandırdığı Effie White karakteriyle “En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu Oscar Ödülü” kazanan Jennifer Hudson’ın Aretha Franklin’i canlandırdığı bir biyografik filmin geleceğini geçtiğimiz aylarda duymuştuk. Bugün ise “Respect” isimli filmin vizyon tarihinin ertelendiği duyuruldu.

Respect

Tüm dünyayı etkisi altına alan ve büyük bir sağlık tehdidi oluşturan Koronavirüs salgını, birçok sektör gibi sinema sektörünün de aksamasına sebep oldu. Sinema salonlarının çoğu, istenilen müşteri sayısına ulaşamıyor. Bu yılın en çok beklenen filmlerinden biri olan “Tenet” bile gişedeki beklentiyi karşılayamadı. Bu yüzden de çoğu yapım şirketi, filmleri yayımlamak yerine ertelemeyi tercih ediyor.

“Respect” konusu

Film, 2018 yılında hayatını kaybeden soul ve R&B müziğin ikonik figürlerinden Aretha Franklin’in hayatına odaklanıyor. Çalışmaları iki yıldır devam eden biyografik filmde, Aretha Franklin’in babasının kilisesinin korosunda şarkı söylediği çocukluk zamanlarından, ikonik bir süperstar ve bir sivil haklar aktivistine dönüştüğü zamanlara bir yolculuk yapılıyor.

Yönetmen koltuğunda Liesl Tommy’nin yer aldığı filmde; Forest Whitaker, Marlon Wayans, Audra McDonald, Marc Maron, Tituss Burgess, Heather Headley ve Mary J. Blige gibi büyüklü küçüklü birçok önemli isim bulunuyor.

Respect

Respect filminin yeni vizyon tarihi ne?

Filmin yapımcı şirketi Metro-Goldwyn-Mayer, devam eden Covid-19 salgınının ortasında yeni bir karar alarak “Respect” filmini erteledi. Filmin vizyon tarihi 15 Ocak’tan 13 Ağustos’a ertelendi. Yedi aylık bu erteleme kararı, filmi bekleyenleri üzen bir gelişme oldu.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Total
0
Shares
Önceki
bebek bakıcıları kulübü
mm

The Baby-Sitters Club 2. sezonu olacak mı?

Sonraki
Tomb Raider 2
mm

Tomb Raider 2 ertelendi