The Baby-Sitters Club 2. sezonu olacak mı?

mm
bebek bakıcıları kulübü

Ann M. Martin’in çok satan kitap serisinden uyarlanan The Baby-Sitters Club dizisi, 3 Temmuz’da platformdaki yerini almıştı. Dizinin 2. sezonunun gelip gelmeyeceği ise izleyiciler tarafından merak konusuydu. Bugün ise dizinin yeni sezonu hakkında bir açıklama yapıldı.

The Baby-Sitters Club - wallpaper - The Baby-Sitters Club (Netflix) wallpaper (43443157) - fanpop

Kitaplar, 1990 yılında HBO kanalı üzerinden 13 bölümlük bir TV dizisi olarak ve daha sonra da 1995 yılında; Rachel Leigh Cook, Schuyler Fisk, Bre Blair ve Tricia Joe gibi oyuncuların oynadığı bir film olarak izleyici karşısına çıkmıştı. The Baby-Sitters Club, şimdi de Netflix’in yeni projeleri arasında yerini almıştı.

The Baby-Sitters Club konusu

Netflix orijinal dizisi, 7. sınıfa geçen beş yakın kız arkadaşın bebek bakıcılığı yapmaya başlaması ile gelişen maceraları mercek altına alıyor. Orijinal kitap serisinin çıkışından neredeyse 35 yıl sonra, aile ve dostluk kavramları üzerine yoğunlaşan bir yapım olarak izleyiciye sunuldu.

The Baby-Sitters Club 2020 izle - Türkçe Dublaj ve Türkçe Altyazı dizi izle - diziyo

Dizinin başrollerinde; Sophie Grace, Momona Tamada ve Shay Rudolph gibi genç oyuncular bulunuyor.

The Baby-Sitters Club 2. sezon onayı aldı

Ülkemizdeki dijital yayın platformlarından Netflix‘te yayımlanan diziye, yeni bir sezon için onay verildi. 10 bölümlük 1. sezonu henüz birkaç ay önce yayımlanmasına rağmen dizi, 2. sezon onayını da almış oldu. Yeni sezon çekimlerine ne zaman başlanacağı ve ne zaman izleyici karşısına çıkacağı gibi detaylar ise henüz belirsizliğini koruyor.

Hala izlemediyseniz ilk sezon fragmanını da hemen aşağıdan izleyebilirsiniz.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Total
0
Shares
Önceki
el desorden que dejas

Aron Piper’in yeni dizisi El Desorden Que Dejas’dan ilk görseller geldi

Sonraki
Respect
mm

Respect ertelendi