Respect

Aretha Franklin’in biyografisi Respect’ten yeni bir fragman yayımlandı!

Aretha Franklin’in hayatına odaklanan Respect filminden yepyeni bir fragman

Müzik ikonu Aretha Franklin’in hayatına odaklanan ve Dream Girls filminde canlandırdığı Effie White karakteriyle En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu Oscar Ödülü kazanan Jennifer Hudson’ın Aretha Franklin’i canlandırdığı “Respect” isimli biyografik filmden yeni bir fragman yayımlandı.

aretha franklin'in hayat hikayesini anlatacak respect ile ilk defa ...

2018’de hayatını kaybeden, soul ve R&B müziğin ikonik figürlerinden Aretha Franklin’in çalışmaları iki yıldır devam eden biyografik filmi Respect filminde, Aretha Franklin’in babasının kilisesinin korosunda şarkı söylediği çocukluk zamanlarından, ikonik bir süperstar ve bir sivil haklar aktivistine dönüştüğü zamanlara bir yolculuk yapılıyor.

Filmin yayımlanan fragmanında filme ismini veren Respect’in kocaman parıl parıl yazıldığı bir arka fonun önünde, altın rengi elbisesiyle Aretha Franklin’in performansını ve arada da filmden kesitler görüyoruz.

Yönetmen koltuğunda Liesl Tommy’nin yer aldığı filmde Forest Whitaker, Marlon Wayans, Audra McDonald, Marc Maron, Tituss Burgess, Heather Headley ve Mary J. Blige gibi büyüklü küçüklü birçok önemli isim bulunuyor. 9 Ekim 2020‘de beyaz perdede yerini alması planlanan film ile ilgili gelişmeleri sitemizden takip edebilir ve filmin geçtiğimiz saatlerde yayımlanan fragmanını hemen aşağıdan izleyebilirsiniz.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.