Ozark’ın 4. sezon çekimleri kasım ayında başlayacak

ozark

3. sezonu 17 Mart 2020’de yayımlanan Ozark’ın 4. sezon çekimleri 2020 Kasım ayında başlayacak. Daha önceden Netflix, üçüncü sezonun platformda prömiyer yapmasının üzerinden çok geçmeden 4. sezon için onay verdiğini, 14 bölümden oluşacak ve iki parça şeklinde yayımlanacak olan 4. sezonun aynı zamanda dizinin final sezonu olacağını da duyurmuştu.

Bill Dubuque ve Mark Williams tarafından oluşturulan Ozark, bir Netflix orijinal suç dizisidir. Aynı zamanda karanlık atmosferi ve konusuyla oldukça sevilen ve Netflix dizileri arasında en yüksek IMDb puanına sahip dizilerden bir tanesi olarak da yerini almakta.

Dizinin yıldızı Jason Bateman, yaptığı bir röportaj sırasında Ozark’ın yeni sezon prodüksiyonunun bu kasım ayının dokuzunda başlayacağını açıkladı ve “Her şey buna doğru ilerliyor ve izleyeceğimiz yönergelere ve protokollere çok güveniyoruz. Tonlarca danışmanımız bulunuyor ve diğer yapımlardan çok şey öğreniyoruz.” dedi.

ozark

Ozark konusu ve oyuncu kadrosu

Martin Bryde’ü canlandıran Jason Bateman dışında kadroda Laura Linney, Julia Garner, Sofia Hublitz, Jason Butler Harner ve Peter Mulla gibi isimlerin de oyuncu kadrosunda yer aldığı Emmy ödüllü Netflix dizisi Ozark, bu yıl 3. sezonuyla geri dönmüştü.

İki çocuklu bir aile babası olan Marty Bryde, Chicago’da bir finansal danışmanlık şirketinin de ortağıdır. Dışarıdan bakıldığında hayatı gayet yolunda gözüken Marty, esasında arkasında tehlikeli sırları barındırmaktadır. Marty’nin, ortağı Bruce ile beraber Meksika’nın en büyük ikinci uyuşturucu kartelinin para aklama işine karışmaları ile işler sarpa sarar. Yapılan bir hata sonucu ölümle burun buruna gelen Marty, kartelden kendisini öldürmemesi kaidesiyle akladığı paranın çok daha fazlasını aklayabileceğini söyler. Bunun üzerine ailesini korumak adına eşi Wendy ile Charlotte ve Jonah adındaki iki ergen çocuğunu alıp, Missouri’deki Ozark Gölü kıyısına taşınırlar. O andan itibaren Marty ve ailesinin hayatı bambaşka bir boyut kazanır.

Dizi ile ilgili yeni gelişmelerden haberdar olmak için sitemizi takipte kalın.

Total
0
Shares
Önceki
death on the nile

Death on the Nile filminin fragmanı yayımlandı

Sonraki
BC7BAE5C EAFF 42F7 A180 E2FC6A935DFF

Kuma Kuma Kuma Bear animesinden yeni fragman geldi