Netflix Party kaç kişi katılabilir

Netflix

Netflix Party, birçok insanın aynı anda bir film ya da diziyi izleyebildiği ve aynı ekran üzerinde izledikleri yapım hakkında konuşabildikleri bir Chrome uzantısı.

Uzantı, sizin ve arkadaşlarınızın eş zamanlı olarak masa üstünüzde dizi ve film akışı yapmanızı sağlıyor. Davet edilen gruptaki herkesin, yapımları durdurmasına, oynatmasına, ileri veya geri sarmasına izin veriyor. Aynı zamanda ekranın yan kısmında, arkadaşlarınızla yapımı tartışabileceğiniz bir sohbet çubuğu var.

Netflix hesabı bulunan herkes, bu eklentiye sahip olması şartı ile davet linki gönderilen herkes Netflix Party’ye katılabiliyor.

Netflix Party’ye kaç kişi katılabiliyor?

Netflix Party’ye aynı anda kaç kişinin katılabileceği ile ilgili kesin bir açıklama olmasa da insanların söylediği beli sayılar var. Bazı kişiler sadece 500,000 kişi sınırı olduğunu söylüyorken, bazıları ise 5,000,000 ya da 10,000,000 milyon gibi sayılardan bahsediyor.

Netflix’in party özelliğini kullanan bir kısım ise belli bir sınırın olmadığını ve davet linki gönderilen herkesin partiye katılabileceğini belirtiyor.

Başta da söylediğimiz gibi bu konuda kesin bir bilgi yok.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Total
0
Shares
Önceki
maria ile mustafa seyrederiz

Maria ile Mustafa dizisinin 2. tanıtım videosu yayımlandı

Sonraki
1597702781383 86752638

Laurence Fishburne, Matrix 4 kadrosunda neden olmadığını açıkladı