BC7BAE5C EAFF 42F7 A180 E2FC6A935DFF

Kuma Kuma Kuma Bear animesinden yeni fragman geldi

Yaklaşan sevimli fantastik “light novel” uyarlamasından yeni bir fragman geldi!

Ayı pijamalarınızı giyin ve endişelerinizi geride bırakın, çünkü Kumanano tarafından yazılan ve 029 tarafından resimlendirilen Isekai fantastik “light novel” serisine dayanan TV animesi Kuma Kuma Kuma Bear için yeni bir fragman yayımlandı.

svg%3E

Orijinal Kuma Kuma Kuma Bear “light novel” serisi Japonya’da Shufu tarafından yayımlandı ve hikaye, serinin İngilizce versiyonunu yayımlayan Seven Seas Entertainment tarafından şöyle özetleniyor:

On beş yaşındaki Yuna, okula gitmek de dahil olmak üzere başka herhangi bir şey yapmak yerine evde kalmayı ve en sevdiği VRMMO oyununu takıntılı bir şekilde oynamayı tercih ediyor. Oyuna garip bir güncelleme gelip ona aşırı yeteneklere sahip, türünün tek örneği bir ayı kıyafeti verdiğinde, Yuna yıkılır: kıyafet dayanılmaz derecede sevimlidir ama oyun içinde giyilemeyecek kadar utanç da vericidir. Ama sonra birdenbire kendini oyunun dünyasına taşınırken, canavarlarla ve sihirle yüzleşirken bulur ve ayı kostümü sahip olduğu en iyi silah haline gelir!

svg%3E
Kuma Kuma Kuma Bear animesinin 2. tanıtım videosu daha fazla oyuncuyu ve kadroyu açıkladı. Inori Minase, Koji Yusa, Satoshi Tsuruoka, Yūko Kurose, Emi Miyajima kadroya katıldı.

* Dizi Yönetmeni: Hisashi Ishii

* Sanat Yönetmenleri: Hiroki Matsumoto, Izumi Hoki, Hiroshi Katō

* Prop Tasarımı: Tomomi Sugiyama

* Kompozit Görüntü Yönetmeni: Tsubasa Yokoyama

* Kurgu: Motoki Niimi

* Ses Yönetmeni: Hiroto Morishita

* Müzik: Shigeo Komori

* Müzik Prodüksiyonu: Nippon Columbia

Seri 7 Ekim (Japonya saatine göre) saat 21: 00’de ilk TV prömiyerini yapacak.

 

Yeni gelişmelere ve daha fazlasına sitemizden ulaşabilirsiniz.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.