death on the nile

Death on the Nile filminin fragmanı yayımlandı

Agatha Christie’nin 1937 yılında yazdığı aynı adlı romanına dayanan “Death on the Nile” filminin ilk fragmanı yayımlandı. Bu yıl vizyona girecek olan gizem/suç filmi, “Murder on the Orient Express” filminin devamı niteliğinde olacak.

“Murder on the Orient Express” filminde olduğu gibi bu filmin yönetmen koltuğunda Kenneth Branagh otururken, senaryosunu Michael Green kaleme alıyor. Simon Kinberg, Ridley Scott, Mark Gordon, Kevin J. Walsh Michael Green gibi isimler ise projenin yapımcılığını üstleniyor.

Filmin oyuncu kadrosunda; Tom Bateman, Annette Bening, Kenneth Branagh, Russell Edward Brand, Ali Fazal, Dawn Roma French, Gal Gadot, Armie Hammer, Rose Leslie, Emma Mackey, Sophie Okonedo, Jennifer Saunders, Letitia Wright gibi isimler bulunmakta.

death on the nile

Death on the Nile konusu

Linnet Doyle, yeni kocası ile birlikte balayı için Nil Nehri’nde lüks bir yolculuğa çıkar. Ancak bu yolculuk Linnet’in acımasızca öldürülmesiyle son bulur. Bu korkunç ölüm, gemide bulunan dedektif Hercule Poirot’un da tatilini sona erdirir. Geminin kaptanı tarafından soruşturma yapmakla görevlendirilen Poirot, cinayetin gizemini çözmek için çabalar.

Filmin fragmanına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.