ozark

Ozark 4. sezon onayını aldı

3. sezonu 17 Mart 2020’de yayımlanan Ozark için Netflix, 4. sezon onayı verdi. 14 bölümden oluşacak ve iki parça şeklinde yayımlanacak olan 4. sezon aynı zamanda dizinin final sezonu olacak. Bill Dubuque ve Mark Williams tarafından oluşturulan Ozark, bir Netflix orijinal suç dizisidir. Aynı zamanda karanlık atmosferi ve konusuyla oldukça sevilen ve Netflix dizileri arasında en yüksek IMDb puanına sahip dizilerden bir tanesi olarak da yerini almakta.

ozark

Ozark’ın konusu ve oyuncu kadrosu

Martin Bryde’ü canlandıran Jason Bateman dışında kadroda Laura Linney, Julia Garner, Sofia Hublitz, Jason Butler Harner, Peter Mulla gibi isimlerinde oyuncu kadrosunda yer aldığı, Emmy ödüllü Netflix dizisi Ozark, bu yıl 3. sezonuyla geri dönmüştü.

İki çocuklu bir aile babası olan Marty Bryde, Chicago’da bir finansal danışmanlık şirketinin de ortağıdır. Dışarıdan bakıldığında hayatı gayet yolunda gözüken Marty, esasında arkasında tehlikeli sırları barındırmaktadır. Marty, ortağı Bruce ile beraber Meksika’nın en büyük ikinci uyuşturucu kartelinin para aklama işine karışmaları ile işler sarpa sarar. Yapılan bir hata sonucu ölümle burun buruna gelen Marty, kartelden kendisini öldürmemesi kaidesiyle akladığı paranın çok daha fazlasını aklayabileceğini söyler. Bunun üzerine ailesini korumak adına eşi Wendy ve Charlotte ile Jonah adındaki iki ergen çocuğuyla Missouri’deki Ozark Gölü kıyısına taşınırlar. O andan itibaren Marty ve ailesinin hayatı bambaşka bir boyut kazanır.

ozark

Daha önceden Ozark’ın uzun soluklu bir dizi olmayacağını belirten Jason Bateman, dizininin harika bir son ile ekranlara veda edeceğinin bilgisini de bizlere veriyor. Koronavirüs salgını sebebiyle 4. yani final sezonunun çekim ve yayın tarihi henüz netlik kazanmadı.

Dizi ile ilgili yeni gelişmeler için sitemizi takipse kalabilirsiniz.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.