The Falcon and the Winter Soldier

The Falcon and the Winter Soldier’ın yıldızı Anthony Mackie’den açıklama

The Falcon and the Winter Soldier’ın yıldızı olan Anthony Mackie, altı saatlik bir Marvel filmi gücünde olduğunu söylemesiyle Disney+ serisinin hayranlarını heyecanlandırdı.

Daha önce Marvel, Marvel Sinematik Evrenini Agent Carter ve SHIELD gibi büyük ekranın ötesinde şovlarla genişletmeye çalışmış olsa da, Marvel Television tarafından üretilen şovların çoğunun büyük evrenle çok az bağlantısı bulunuyordu. Bu dizide ise Marvel Sinematik Evreni ile büyük bağlantılar olacak ve ardından gelecek birkaç şov ile hikayeyi değiştirecek.

Dizi, Avengers: Endgame finalinden sonra ölümden dönen Sam Wilson (Mackie) ve Bucky Barnes’ın (Sebastian Stan) daha sonra geri dönmeye karar vermelerinin ardından Steve Rogers’ı (Chris Evans) kaybettiklerini gören bu iki kahramanı konu alıyor. Baron Zemo (Daniel Brühl) gibi eski tehditlerin tekrar ortaya çıkması yüzünden Sam ile Bucky birlikte çalışmak zorunda kalacaklardır.

The Falcon and the Winter Soldier

Kısa bir süre önce Mickie, hayranların diziden neler bekleyebileceği hakkında “Tam olarak bir film gibi çekiyoruz.” dedi. Marvel film formatının bir Disney+ şovuna nasıl dönüşeceğini hayranlar tarafından oldukça merak edilmekte. Ayrıca Mackie, “Çekim yapma şeklimiz, tam olarak devam filmi çekiyormuşuz gibi. Yani iki saatlik bir film yerine, altı veya sekiz saatlik bir film olacak.” dedi.

Ağustos ayında çıkması planlanan The Falcon and the Winter Soldier bazı üretim sorunları yüzünden ertelenebilir gibi gözüküyor. Çekimler Koronavirüs salgını yüzünden Mart ayında Prag’da askıya alınmıştı. Daha önce de yaptığı bir açıklamada Mickie, dizinin kısa bir süre içerisinde biteceğini söylemişti. Henüz herhangi bir erteleme olmayan dizi için hayranlar orijinal yayın tarihinde The Falcon and the Winter Soldier’ın gelmesini bekliyor.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.